Oktay: Aralık gelsin bakarız

Boca Juniors kulübünün, "Cordoba'nın Beşiktaş ile ilişkisi kalmadı" açıklamalarına, Siyah-Beyazlılar'dan yanıt geldi. Asbaşkan Kıvanç Oktay, Kolombiyalı kaleci ile ilgili şunları söyledi:

İSTANBUL - Boca Juniors kulübünün, "Cordoba'nın Beşiktaş ile ilişkisi kalmadı" açıklamalarına, Siyah-Beyazlılar'dan yanıt geldi. Asbaşkan Kıvanç Oktay, Kolombiyalı kaleci ile ilgili şunları söyledi: "Cordoba'nın sözleşmesi aralık ayı sonunda bitiyor. Kendisinin tam dört tane menajeri var ve şu anda Arjantin de görüşmeler yapıyorlar; Çünkü, 4.5 ay sonra kaleci boşta kalacağı için komisyon alamayacaklar. Biz de Cordoba'nın kafası rahat olsun diye belli bir ücret vereceğiz. Ancak kulübü anlaşsın ya da anlaşmasın, yeni sezonda da Cordoba, Beşiktaş'ın kalesini koruyacak. Kendisi ile daha önce her konuda anlaşıp sözleşme yaptık. Bu yüzden kaleci arayışımız yok".
Kartal'a sevindirici bir haber yurtiçinden geldi. İbrahim Toraman ve Okan Koç transferlerinde yeni gelişmeler yaşandı: Daha önce, Beşiktaş'a,
"Satılık oyuncumuz yok" diyen İlhan Cavcav, kulüp adına pazarlık yapan Hüsnü Güreli'ye, "Gelin konuşalım" diye haber gönderdi. İbrahim Toraman için 3.5 milyon dolar isteyen Gaziantepspor Başkanı Celal Doğan'a ise 3 futbolucu artı 500 bin dolar öneren Beşiktaş, beklemeye geçti. (Spor Servisi)