Olan Hajroviç'e oldu

Olan Hajroviç'e oldu
Olan Hajroviç'e oldu
Portekizli oyuncunun sakatlığı en çok Amrabat'a yararken, anlaşma sağlanan Telles'e ise şimdiden kadroda yer açıldı.

Tokatspor ile oynanan Ziraat Türkiye Kupası maçında talihsiz şekilde sakatlanan ve sezonu kapatan Bruma, Galatasaray ’ın transferdeki bütün planlarını alt üst etti. Portekizli için yönetim sürpriz bir karar aldı. Kadrosunda 11 yabancı bulunan sarı-kırmızılılar, Bruma’nın lisansını dondurdu. Teknik heyeti derin üzüntüye boğan Bruma’nın sakatlığı öncelikle kariyeri açısından tek bir kişiye yaradı; Amrabat. Faslı, kanatta oynayan tek futbolcu olarak ihtiyaç duyulan isim haline geldi.

Galatasaray Alex Telles transferinde mutlu sona ulaştı


MANCİNİ’NİN OYU SAMBACIYA

Hürriyet Gazetesi'nden Ali Naci Küçük'ün haberine göre; Amrabat'ın, ayrılık fikri şimdilik rafa kaldırıldıktan sonra Galatasaray’da gözler yeni transfer Izet Hajrovic ve Alex Telles transferine çevrildi. Bruma’nın lisansının dondurulmasının ardından açılan kontenjan ise bugün İstanbul ’a gelecek Telles için bekletilmeye başlandı.

Ancak yeni transferlerden Hajrovic’e ise bu durumda lisans çıkarılamayacak olması başka bir kriz yarattı. Mancini, hem içerdeki hem de Avrupa’daki maçlar için sol bekteki sıkıntıyı gidermek amacıyla Telles’e daha sıcak bakıyor. Bu yüzden kontenjanda önü açık olan isim Alex Telles olacak.

DANY’NİN GİDİŞİNİ BEKLİYOR

Izet Hajrovic için forma giymek adına tek yol var o da Dany’nin başka bir takıma gitmesi ya da sözleşmesinin feshedilmesi. Grasshoppers’tan 3 miyon euro bonservis bedeli karşılığında alınan İzet Hajrovic, resmi maçlarda lisansı olmadığı için forma giyemeyecek. Boşnak oyuncu, Dany ile yolların ayrılmasını dört gözle bekler durumda. Yoksa, sezon sonuna kadar tribünde oturacak.

Arena'nın zemini yine delik deşik oldu!