Olan Oğuzhan'a oldu!

Olan Oğuzhan'a oldu!
Olan Oğuzhan'a oldu!
Erciyes ve Antep maçlarında önde olmalarına rağmen ikinci yarıda yedikleri gollerle sıkıntı yaşayan Beşiktaş'ta, Olcay'ın uyarıları yanlış anlaşıldı, fatura Oğuzhan'a çıktı.

Kasımpaşa maçının devre arasında soyunma odasına giderken Olcay Şahan'ın, "Arkadaşlar 3-0’a güvenmeyin. 4. ve 5. golleri de atmalıyız. Kayseri Erciyesspor maçının ikinci yarısında iki gol yedik” diye bağırması, Kasımpaşalı oyuncular tarafından yanlış anlaşıldı.

G.Saray-Beşiktaş derbisinin tarihi


Milliyet'te yer lan habere göre; bu sözleri söylendiği sırada içeri giren Kasımpaşalı futbolcular, o sırada en arkada kalan Oğuzhan Özyakup'un bu sözleri söylediğini sanarak genç futbolcuya uyarılarda bulundu. O sırada tartışmayı gören teknik direktör Slaven Bilic, kavgayı sonlandırmak istedi.

Kasımpaşalı futbolcular, Hırvat hocaya, “Oyuncunuza sorun. Bizimle alay ediyor” diyerek Oğuzhan’ı şikayet etti. Yaşananlardan haberi olmayan Oğuzhan’ın imdadına ise arkadaşlarını motive etmeye çalışan Olcay yetişti. Olcay gerçeği Kasımpaşalı futbolculara anlatınca, bu kez her iki takımın futbolcuları olayı tatlıya bağladı.

Galatasaray ve Beşiktaş'a kötü haber