Olay adam konuştu

Olay adam konuştu
Olay adam konuştu
Galatasaray Genel Sekreteri Adnan Nas, "Terim'i hedef alan ifadeler kullandığı" yönündeki haberlere açıklık getirdi.

Galatasaray Kulübü Genel Sekreteri Adnan Nas, Real Madrid maçı sonrası teknik direktör Fatih Terim'e yönelik "Şimdi gitsin biraz da Fener'i çalıştırsın. Sen gider milli takımı çalıştırırsan, antrenman yaptırmazsan, olacağı budur" ifadeleri kullandığı iddiası üzerine bir açıklama yaptı.

Aysal'dan ilginç 6-1 yorumu


Adnan Nas'ın basın açıklaması şöyle:
"Dünkü Real Madrid maçında alınan neticenin ve oynanan oyunun Galatasaray camiasının tüm fertleri kadar bir taraftar olarak beni de derinden üzdüğü ve mutsuz ettiği doğrudur.

Özellikle son dönemde hem yönetimimizin, hem de teknik direktörümüzün ve oyuncularımızın dikkatlerinin dağılmasına yol açan zamansız teklif ve müzakere süreçlerine pek çok Galatasaraylı gibi benim de tepki duymam ve bunu dile getirmem yadırganmamalıdır.

Fatih Terim şaşırttı


Özellikle medyaya hiçbir açıklamam ve demecim bulunmadığı halde yönetimden arkadaşlarımla kimseyi direkt olarak suçlamak ve üzmek gayesi taşımayan, ancak kulübümüzün zarar görmesinden ve görmekte olmasından duyduğum endişeleri içeren ifadelerimin bugün basın organlarına özellikle çarpıtılarak servis edildiğini izlemek ise son derece üzücü ve düşündürücü olmuştur. Herkes bilir ki Galatasaray’ın geleneklerinde yöneticilerin teknik kadronun işlerine karışması yoktur.

Galatasaray’ı karıştırmak ve ona zarar vermek isteyen bir haber imalatıyla sadece bir yönetici olarak değil bir taraftar olarak ta taşıdığım ve pek çok Galatasaraylı’nın da taşıdığına inandığım samimi endişelerin Galatasaray içinde bir kriz yaratmaya yönelik çabalara alet edilmeye çalışıldığını tüm camiamızın ve başta Fatih Terim olmak üzere tüm teknik ekip ve futbolcularımızın bilmesini rica ederim."

İşte dev derbinin hakemi