Olay adam konuştu: Küfür etmedim!

Olay adam konuştu: Küfür etmedim!
Olay adam konuştu: Küfür etmedim!
Türkiye-Kazakistan maçı öncesi Volkan Demirel'e küfür ettiği iddia edilen Mehmet Kaya, Fenerbahçe taraftarı olduğunu vurgularken, "Küfür edenler Galatasaraylı idi. Ben 'Profesyonelsin, oyununa bak' dedim" diye konuştu.

Milli maç öncesi Volkan Demirel ile bazı taraftarlar arasında yaşanan gerginlik sırasında, üzerinde yeşil- beyaz forma olan bir taraftarın görüntüleri sosyal medyaya düştü. Yeni Amasyaspor taraftarı olan şahsın, Volkan'a bir şeyler söylediği görülüyordu. Ses olmadığı için çoğu kişi bunun küfür olduğunu sandı.

Volkan Demirel: Ne karım ne çocuğum kaldı!


Hürriyet Gazetesi'nden İsmail Er'in devre arasında konuştuğu Mehmet Kaya, olayın çok farklı olduğunu anlattı. Genç Fenerbahçeliler Grubu üyesi olduğunu söyleyen Kaya, "Koluma da GFB yazdırdım. Ben Fenerbahçeliyim. Orada Galatasaraylılar küfür etti. Ben de Volkan'a 'profesyonelsin, oyununa bak, onlara aldırma' dedim" ifadelerini kullandı.

Küfür ettiği yönündeki iddialara tepki gösteren Kaya, "Benim kadar kimse Fenerbahçeli olamaz. Fenerbahçeli oyuncuya kimse küfür edemez. Bunun kavgasını verdim, ama beni hedef gösterdiler" dedi.

Arda çıldırdı, özür diledi!