Olay adam Melo konuştu

Olay adam Melo konuştu
Olay adam Melo konuştu
Galatasaraylı futbolcu Melo, derbide çıkan olaylara sebebiyet verdiği iddiasına yanıt verdi.

Tatil edilen Beşiktaş - Galatasaray maçının 90+2'inci dakikasında gördüğü kırmızı kart hakkında konuşan Felipe Melo, "Taraftarı tahrik etme gibi bir niyetim yoktu" dedi.

İşte Melo'yu bekleyen ceza


Brezilyalı futbolcu, GSTV'ye yaşananları şöyle anlattı:
"Şahsi fikrim pozisyon kırımız kart değildi, ama hakem yorumuna saygı duyuyorum. Her hakemin farklı yorumu olabilir. Saha içerisindeki olaylar bana bağlanmış. Ancak olaylar kart görmeden önce başlamıştı. Sahaya giren taraftarlar vardı. Beşiktaş taraftarına saygım sonsuz ve onlara karşı yapılmış herhangi bir hareketimin olduğunu düşünmüyorum."

Sadece Galatasaray değil diğer takım taraftarlarına da saygısı olduğunu vurgulayan yıldız oyuncu, "Galatasaray taraftarıyla ayrı bir bağım var, onlara aşığım. Ancak Fenerbahçe , Beşiktaş, Trabzonspor taraftarlarına da saygım var. Formayı göstermem, Beşiktaş taraftarına karşı değil, Galatasaray taraftarına bağlılığımı gösteren bir hareketti. Geçen sezon Raul Meireles kırmızı kart görüp atıldığında formasındaki Fenerbahçe amblemini göstermişti. O harekette de bir sıkıntı yoktu. Benim hareketimde de yoktu. Alınan kuraldan ötürü, Galatasaray taraftarının maça alınmamasına yönelik bir hareketti. Saha içerisinde rekabet var, ama saha dışında dostluğun kalması gerekir. Brezilya'da Flamengo taraftarıyım, ama diğer takım taraftarlarından da arkadaşlarım var. Burada da böyle yorumlanması lazım. Beşiktaş taraftarına karşı bir hareket yapmadım" dedi.

Melo'dan Beşiktaşlıları çıldırtan hareket

İşte Fırat Aydınus'un raporu