Olay adam Selçuk İnan konuştu!

Olay adam Selçuk İnan konuştu!
Olay adam Selçuk İnan konuştu!
Arsenal maçında ilk 18'e yer almayan ve teknik direktör Cesare Prandelli'ye 'Yorgunum' dediği iddia edilen Selçuk İnan, "Ağzımdan 'yorgunum' diye bir şey çıkmadı, çıkmaz da. Ben her zaman oynamak isterim" dedi.

Galatasaray 'da Arsenal maçının kadrosunda yer alamayan Selçuk İnan, karşılaşma sonrasında oldukça çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Prandelli krizi! Aysal'ı da dinlemedi


Basın mensuplarına neden oynamadığını anlatan milli oyuncu, "Hiçbir yanlış anlaşılma olmasın diye açıklama yapacağım. İki gün önce hafif rahatsızlığım vardı. Hocamla konuştuk bana fiziksel olarak hazır olmadığımı söyledi. Bu maçta beni değerlendirmemeyi düşündüğünü söyledi. Kolum da kopsa, bacağımda kopsa Galatasaray'da hep oynadım. Ağzımdan 'Yorgunum' diye bir şey çıkmadı, çıkmaz da. Her zaman oynamak isterim. Bunun kararını verecek hocadır. Çok maç oynadığımı ve sakatlanmamı istemediğini söyledi" ifadelerini kullandı.

Deplasmanda 4-1 kaybedilen karşılaşmayı değerlendiren kaptan, "Maçla ilgili çok konuşmaya gerek yok. İstediğimiz oyunu oynayamadık. Taraftarlarımıza böyle bir mağlubiyet yaşatmak istemezdik. Bu maçtan ders çıkaracağız" diye konuştu.

Arsenal 4-1 Galatasaray