Olay hareket ve Gökhan Töre itirafı!

Olay hareket ve Gökhan Töre itirafı!
Olay hareket ve Gökhan Töre itirafı!
Siyah-beyazlı takımın 1-0 kazandığı Gaziantepspor maçında, Beşiktaşlı oyuncu Gökhan Töre'nin, rakip takımdan Şenol can'a attığı direğin yankıları sürüyor.

Beşiktaş Kulübü İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, Gaziantepspor maçında rakibine dirsek atan Gökhan Töre hakkında itirafta bulundu. Milli futbolcuya, rakibine yaptığı hareket sonrası kart verilmesi gerektiği yönünde yapılan tartışmalar konusunda Çebi, "Verilseydi kimsenin 'niye verildi?' diyecek durumu yok" dedi.

Bilic: 2 haftada tam tersine dönebilir


"BİZİM CANIMIZ ÇOK YANDI"

Ahmet Nur Çebi, "Beşiktaşlıyız, dürüst olmak zorundayız. Gökhan Töre'ye kart verilse kimse bir şey diyemezdi, tartışma da olmazdı ama hakem görmedi. Sonuçta hakemlerin göremediği hatalar oluyor. Bizim de canımız çok yandı. Bu sefer Beşiktaş güldü. Karşı takım için talihsizlik oldu. Biz bunları sürekli yaşıyoruz" ifadelerini kullandı.

Ligin 16. haftasında Galatasaray ile yapacakları derbi maçının nerede oynanacağı yönündeki tartışmalarla ilgili de siyah-beyazlı yönetici, "Galatasaraylı yöneticilerin verdikleri beyanata göre Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynamak istiyorlar. Herhalde öyle olacak. Biz kendilerinden talepte bulunmadık. Yönetim kurulunda tartışmayı düşünüyorduk. Bu yönde talepte bulunacaktık. Zaten gerek de kalmadı" şeklinde konuştu.

Halilhodzic Demba'yı istememiş!