Olay tepki: Ben kamera mıyım ulan!

Olay tepki: Ben kamera mıyım ulan!
Olay tepki: Ben kamera mıyım ulan!
Galatasaray kongre üyesi Alper Üner, Londra'da bilet organizasyonuna kızdı, yönetici Sedat Doğan'a "Sen televizyona git anlat derdini. Ben kamera mıyım ulan" diye patladı.

Chelsea-Galatasaray maçı öncesi bilet organizasyonu ile ilgili olarak şikayette bulunun eski yöneticiler ve divan kurulu üyelerine ters cevaplar veren Sedat Doğan, camianın en sert isimlerinden Alper Üner'in hışmına uğradı.

Galatasaray uçağında kriz!


Akşam Gazetesi'nin haberine göre; Üner kendilerine verilen kale arkası biletlere çok kızmış, neden 200 kişilik özel tribünde olmadıklarını soruyordu. Çünkü o biletler loca sahiplerine, divan kurulu üyelerine ve genel kurul üyelerine verilmesine rağmen kendileri pas geçilmişti. Üner ve 12 kişilik arkadaş grubu, daha kısa süre önce 1 milyon doları vererek 3.5 yıllık localarını yenilemiş, çoğu divan ve genel kurul üyelerinden oluşan bir ekipti.

DOĞAN'IN ÜZERİNE YÜRÜYORDU

Doğan'dan "Böyle karar verdik" cevabını alan Üner, "Sen televizyona git anlat derdini. Ben kamera mıyım ulan! Senin kim olduğunu biliyoruz. Bize artistlik taslama" diye çıkıştı. Alper Üner ve eski yöneticilerden Özer Saraçoğlu, Doğan'ın üzerine yürüyorlardı ki araya girenler olayı daha büyümeden engellediler.

Çok ilginç Burak ve Selçuk cevabı


    ETİKETLER:

    Galatasaray

    ,

    Akşam