Olay tweet ve Şota Arveladze'den özür!

Olay tweet ve Şota Arveladze'den özür!
Olay tweet ve Şota Arveladze'den özür!
Beşiktaş maçının ardından twitter hesabından olay yaratan bir paylaşımda bulunan Trabzonspor Teknik Direktörü Şota Arveladze, tepkiler üzerine kamuoyundan özür diledi.

RADİKAL - Trabzonspor Teknik Direktörü Şota Arveladze'nin, Atatürk Olimpiyat Stadı'nda 2-1 kazandıkları Beşiktaş maçının ardından yaptığı paylaşım olay yarattı. Gürcü hocanın, bir twitter kullanıcısının "Q7 zengin işi biz Kartal'a biniyoruz" şeklindeki paylaşımını retweet etmesi futbolseverleri şaşırttı.

Gelen tepkilerin ardından bu tweet'i kaldıran Arveladze, yine sosyal medya aracılığıyla özür diledi. Yaşanan olaydan dolayı üzgün olduğunu belirten bordo-mavili çalıştırıcı, "Retweet yaptığım twettin yanlış anlaşılmasından dolayı üzüntü duyduğumu belirtmek istiyorum. Bilinmesini isterim ki, tüm takımlarımıza ve gönül veren taraftarlarına büyük bir saygım var. Tüm kamuoyundan ve beni sevenlerden özür diliyorum" ifadelerini kullandı.

FELIPE MELO CEZA ALMIŞTI

Galatasaray 'ın Brezilyalı futbolcusu Felipe Melo, twitter hesabından Fenerbahçe Kulübü Aziz Yıldırım'a küfredilen bir mesajı retweet etmiş, bu nedenle Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK) tarafından 2 maç men cezasına çarptırılmıştı.