Olaya bak! Beşiktaş şokta

Olaya bak! Beşiktaş şokta
Olaya bak! Beşiktaş şokta
Fernandes'in Fenerbahçe ile transfer görüşmesi yaptığının ortaya çıkması, Başkan Orman'ı çileden çıkardı. Orman, bu gelişme sonrası Portekizli yıldızın biletini kesti.

Kara Kartal ile sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan Manuel Fernandes’in, Fenerbahçe ile gelecek dönem için transfer pazarlığı yaptığı ortaya çıktı.

'Fenerbahçe böyle 4-5 maç kazandı'


Fanatik Gazetesi'nden Orhan Yıldırım'ın haberine göre; Beşiktaş Yönetimi’nin yıllık 2.5 milyon euroluk sözleşme uzatma teklifini reddeden ve ek olarak 2.5 milyon euro da imza parası talep ederek görüşmelerin askıya alınmasına sebep olan 28 yaşındaki futbolcunun, siyah-beyazlıların ezeli rakibiyle menajerleri aracılığıyla görüşmesinin, Başkan Fikret Orman’ın sabrını taşırdığı bildirildi.

Sezon başından itibaren Portekizli oyuncunun durumu için ılımlı açıklamalar yapan Başkan Orman’ın, futbolcunun Fenerbahçe ile transfer görüştüğünü öğrenmesinin ardından yıldız ismin biletini kestiği öğrenildi. Portekizli oyuncu ile ilgili olarak geçtiğimiz günlerde, “Fernandes’le kesin olarak sözleşme yenilemeyi düşünmüyoruz. İstediği takıma gitsin. Ondan beklediğimiz tek şey sezon sonuna kadar aldığı paranın hakkını vermesidir” bildirisini yapan Fikret Orman’ın, bu açıklamaları oyuncunun Fenerbahçe’yle görüşmelere başlamasının kesinleşmesinden dolayı yaptığı öğrenildi.

ALVES'İ ARACI YAPMIŞ

Portekizli yıldızın, Fenerbahçe ile yaptığı transfer pazarlıklarına, menajerlerin yanı sıra vatandaşı Bruno Alves’in de aracılık ettiği öğrenildi.  

Bilic canlı yayını terk etti