Olcan Adın: 4. yıldızı takacağız

Olcan Adın: 4. yıldızı takacağız
Olcan Adın: 4. yıldızı takacağız

Galatasaraylı taraftarlar, transferi resmiyet kazanan Olcan Adın'ın montajlanmış sarı kırmızılı formalı fotoğraflarını paylaşıyorlar

Sarı-kırmızılı kulüple 4 yıllık sözleşme imzalayan Olcan Adın, transferin resmiyet kazanması sonrası çarpıcı açıklamalar yaptı.

GS TV'ye telefonla bağlanan Olcan Adın, "İnanılmaz derecede mutluyum. Transferde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Eski kulübüm Trabzonspor 'a da teşekkür ediyorum" dedi.

Olcan Adın Galatasaray'da


Milli futbolcu, "Şu anda tarif edemeyeceğim kadar mutluyum. Hedeflerime yavaş yavaş ulaşıyorum. Galatasaray forması giymek hayallerimden biriydi. Takım arkadaşlarımla birlikte bu sene bir aksilik olmazsa 4. yıldızı takacağız. Buna yürekten inanıyorum.  Burak Yılmaz ve Selçuk İnan çocukluk arkadaşlarım. Onlarla birlikte oynamak çok keyifli olacak. İlk dönemdeki kampa katılacağım. Takımda çok kaliteli isimler var. Forma savaşı muhakkak olacaktır. " ifadelerini kullandı.

"ASLANLARIN SESSİZ KALDIĞI YERDE..."

Galatasaray'ın yeni teknik direktörü Cesare Prandelli ve ezeli rakipler hakkında ise yıldız oyuncu, "Prandelli kendini kanıtlamış, dünya çapında bir hoca. Onun bize gösterdikleriyle daha iyi olacağız. Galatasaray çok büyük taraftara sahip bir camia. Taraftarın maçlarımızda inanılmaz destek vereceğine inanıyorum. 4. yıldızı onlar sayesinde takacağız. Aslanların sessiz kaldığı yerde kurtlar kuşlar volta atar. Bilmezler ki Aslan o sessizliği bozarsa kıyamet kopar" şeklinde konuştu.  

Anglosakson'u böyle tarif etti!