Olcan Adın gidecek mi? İşte yanıtı

Olcan Adın gidecek mi? İşte yanıtı
Olcan Adın gidecek mi? İşte yanıtı
Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Olcan Adın'ın Galatasaray'a transfer olacağı yönünde çıkan haberlere açıklık getirdi.

Beyaz TV yayınlanan 'Derin Futbol' programına telefon bağlantısı ile katılan İbrahim Hacıosmanoğlu, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Bir Gustavo Colman klasiği!


GÖZALTINA ALINDIĞI İDDİASI

" Galatasaray maçından önce takımın otelindeydim, sonra evime geçtim görmek isteyen beni orda görürdü. Bu tip dedikoduları ne sor ne de ben söyleyeyim. Biz öyle ufak boylu adamlar değiliz. Gireceğimiz bir yer yok.

ADİL VE ADALETLİ İNSANLAR BİZE CEZA VERİYOR

"Adil ve adaletli insanlar bize ceza veriyorlar. Ondan dolayı stada giremiyoruz."

GALATASARAY PANKARTI

" Türkiye 'de namuslu futbol kardeşlerimin hepsi 2011 yılında kimin şampiyon olduğunu biliyor. Camiam ve şahsım adına teşekkür ederim."

Galatasaray 2-1 Trabzonspor


FENERBAHÇE 'NİN TEKRAR MAHKEMEYE GİTMESİNE YORUM YAPMAM
"Hangi mahkemeye başvuracaklar. Benim o konuda yorum yapmama gerek yok. Benim amacım apaçık ortada.2011'de kim şike yok diyorsa namussuzluğun dik alasıdır. Türkiye Futbol Federasyonu'na sorsanız kararlarını verdiler. Kulüplere ceza verdiler."

ENGİN BAYTAR TRANSFER EDİLECEK Mİ?

"İlgilenmiyoruz."

OLCAN ADIN KONUSU

Olcan Adın bizim futbolcumuz ve çok sevdiğim bir kardeşim. Trabzonspor'a uzun yıllar hizmet edecek. Trabzonspor'un kendine faydası olan futbolcuları gönderme dönemi bitti. Bizim dönemimizde Trabzonspor'a yüksek oranda katkı sağlayan oyuncular kalacak onların yanına onların kalitesindeki insanları nasıl ekleriz onu düşüneceğiz. Bizden Olcan ile alakalı talepleri yok olsa da ihtiyacımız olan oyuncuyu vermeyiz. Onur Kıvrak'ın zaten maddesini kaldırdık. Bugün Onur'a 30 milyon euro da verseler vermeyeceğiz. Bizim hedefimiz var Trabzonspor'u eski günlerine döndüreceğiz."

Akçay'ın Colman öfkesi