Olcan Adın için flaş açıklama

Olcan Adın için flaş açıklama
Olcan Adın için flaş açıklama
Trabzonspor ile bir yıl daha sözleşmesi bulunan Olcan Adın'ın menajeri Fazlı Özdemir, yıldız oyuncunun yeni sezonda bordo-mavili takımda olmayacağını söyledi.

Fazıl Özdemir, Olcan Adın'ın takımdan ayrılmak istediğini Trabzonspor yönetimine bildirdiklerini belirterek, "Kesin olan bir şey var ki; Olcan gelecek sezon Trabzonspor'da olmayacak. Ligin şu anda en iyi oyuncusu. Dolayısıyla Galatasaray ve Beşiktaş 'ın onu istemesi çok normal. Henüz bir teklif almadık. Bonservisi kim alırsa o takımla görüşürüz" şeklinde konuştu.

İşte Trabzonspor'un ilk transferi

BEŞİKTAŞ'IN TEKLİFİ: TAKAS ARTI PARA

Habertürk'te yer alan habere göre; menajer Özdemir, "Olcan Adın'ın 'Beşiktaş'a gitmek istiyorum' şeklinde bir açıklaması oldu mu?" sorusuna ise "Bir bilgim yok" yanıtını verdi.

Öte yandan Beşiktaş'ta teknik direktör Slaven Bilic'in "Kadromda görmek istiyorum" dediği Olcan Adın için Futbol Direktörü Önder Özen de Başkan Fikret Orman'a olumlu görüş bildirdi. Geçen sezon kaleci Tolga Zengin transferinde olduğu gibi Olcan konusunda da mutlu sona ulaşmak isteyen Orman'ın, takas artı para önerisinde bulunacağı, Trabzonspor kanadının ise milli oyuncuyu ancak yüksek bonservis şartıyla takımdan gönderebileceği belirtildi.

Trabzonspor'dan Fenerbahçe'ye yanıt