Olcan Adın kararını açıkladı

Olcan Adın kararını açıkladı
Olcan Adın kararını açıkladı
Beşiktaş ve Galatasaray'ın ısrarla istediği Olcan Adın'ın, gönlünden geçen takımı Burak Yılmaz ve Selçuk İnan'a açıkladığı iddia edildi.

Futbolda 2014-2015 sezonu birinci transfer dönemi bugün itibarıyla resmen başlarken, en çok merak edilen konu Trabzonsporlu Olcan Adın'ın yeni takımının hangisi olacağı. Yıldız futbolcu, A Milli Takım'ın ABD kampından döndükten sonra Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu ile yaptığı görüşmede ailevi sebeplerden dolayı ayrılmak istediğini belirtti. Trabzonspor Başkanı ise "Takımda kalmanı istiyorum. 1 hafta düşün, ondan sonra kararını ver" yanıtını verdi.

Olcan'dan vazgeçmiyorlar


TOLGA ZENGİN BASKISI?

Vatan Gazetesi'nde yer alan habere göre; başkanla yaptığı görüşmenin ardından tatile çıkan Olcan'ı en çok ezeli rakipler Galatasaray ile Beşiktaş istiyor. Beşiktaş'ta eski kaptanı Tolga Zengin devreye girerken, Galatasaray'da ise hem Milli Takım'dan hem de normal hayatta yakın arkadaşları olan Burak Yılmaz ve Selçuk İnan, Olcan'ın sarı-kırmızılı takımı seçmesi için ikna etmeye çalışıyor. Şu an bu üçlü birlikte tatil yaparken, Burak ile Selçuk'un Olcan'a "Neden Galatasaray'a gelmiyorsun" diyerek şaka yollu takıldıkları öğrenildi.   

"SADECE GALATASARAY"

Olcan da Galatasaray ile ilgili telkinlere verdiği şu yanıtla gönlünden geçen takımı açıkça belirtmiş oldu:
"Gelmeyi tabii ki isterim. Şu an tek hayâlim Türk Telekom Arena'da Şampiyonlar Ligi maçına çıkmak. Ama Trabzonspor ile hâlâ kontratım devam ediyor. Başkanla konuştum. Bir kez daha bonservisim için konuşacağım. Eğer izin verirlerse ben de Galatasaray'ı istiyorum. Trabzonspor'dan ayrılırsam Türkiye 'de oynamak istediğim takım Galatasaray."

Olcan Adın'ın menajerine tepki