Olcan Adın şaşkınlığı: Uçak mı alıyoruz?

Olcan Adın şaşkınlığı: Uçak mı alıyoruz?
Olcan Adın şaşkınlığı: Uçak mı alıyoruz?
Galatasaray'ın transfer listesinde olan 29 yaşındaki Olcan Adın için belirlenen 6 milyon avroluk bonservis bedeli sarı-kırmızılı yönetimde büyük bir şaşkınlık yarattı.

Galatasaray ve Beşiktaş 'ın transfer listesinde yer alan Olcan Adın için belirlenen bonservis bedeli dudak uçuklattı. Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'nun "Satmayacağız" dediği milli futbolcu için ısrarını sürdüren ezeli rakipler, bordo-mavili kulüp tarafından şok bir bonservis bedeli ile karşı karşıya bırakıldı.  

Mancini'den Olcan'a telefon


Sporx.com'un haberine göre; Trabzonspor ile yaptığı son görüşmede Yekta Kurtuluş artı 2 milyon euroluk teklif sunan Galatasaray, bordo-mavili kulübün belirlediği 6 milyon euroluk bonservis bedeli karşısında büyük bir şok yaşadı. Bunun üzerine Galatasaray Yönetimi, stratejisini değiştirerek bordo-mavili yönetimin indirime gitmesini beklemeye başladı.

29 yaşındaki oyuncu için 6 milyo euro bonservis bedeli belirlenmesi sarı-kırmızılı yönetimin kendi içerisinde de ilginç yorumlara neden oldu. Transfer çalışmalarını sürdüren ekibin, en dikkat çeken yorumu "Uçak mı alıyoruz" şeklinde oldu.

Fikret Orman: Ay onun için ölüyoruz...