Olcan Adın'a transfer izni yok

Olcan Adın'a transfer izni yok
Olcan Adın'a transfer izni yok
İstanbul'da bir araya gelen Trabzonspor yönetim kurulu, Olcan Adın'a gelen transfer tekliflerinin reddedilmesi yönünde fikir birliğine vardı.

Trabzonspor Yönetim Kurulu, dün akşam İstanbul 'da bir araya gelerek, transferde izlenecek yol haritasını belirledi. Teknik direktör sorununun gündeme gelmediği toplantıda, Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu, yönetim kurulu üyelerine gelecek sezonla ilgili beklentileri ve taleplerini sordu.

Olcan Adın şaşkınlığı: Uçak mı alıyoruz?


TEKLİFLER DEĞERLENDİRİLDİ

Toplantıda takımdaki futbolculara gelen transfer teklifleri de değerlendirildi. Özellikle Olcan Adın için gelen tekliflerin kesinlikle reddedilmesi ve milli futbolcunun takımda tutulması için gerekenin yapılması yönünde fikir birliğine oluştu.

Öte yandan teknik direktörlük konusunun ise bir hafta içerisinde netlik kazanabileceği öğrenildi.

Necati Ateş'in yeni takımı


BATUHAN KARADENİZ DÖNMEK İSTİYOR

Trabzonspor'un devre arasında Elazığspor'a satın alma opsiyonuyla kiraladığı Batuhan Karadeniz, bordo-mavili takıma geri dönmek için haber gönderdi. Teknik heyete bildirimde bulunan golcü oyuncu, "Takımda kalıp kendimi göstermek istiyorum" dedi.

Batuhan'ın sezonun ikinci yarısında sergilediği performanstan memnun olan Trabzonspor teknik heyetinin, genç futbolcuya bir şans daha vermeyi düşündüğü öğrenildi. Yunus Emre SEL (DHA)

'Trabzonlu yöneticiler teşvik primi teklif etti'