Olcan Adın'dan Emre Belözoğlu itirafı

Olcan Adın'dan Emre Belözoğlu itirafı
Olcan Adın'dan Emre Belözoğlu itirafı
Galatasaray forması giyen Olcan Adın, "Çocukken odamda Gheorghe Hagi ve Emre Belözoğlu'nun posteri vardı" dedi.

NTV Spor'da yayınlanan 'Adil Oyun' programına konuk olan Olcan Adın, eski teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu ve Fenerbahçe'den ayrılan Emre Belözoğlu'na ilişkin çarpıcı ifadeler kullandı.

Sarı-kırmızılı futbolcunun açıklamaları şöyle:
"Galatasaray'da oynamak çocukluk hayalimdi. Çocukken odamda Gheorghe Hagi'nin posteri vardı. Emre Abi (Belözoğlu) Galatasaray'dayken onun posteri odamda vardı. Fenerbahçe'de oynarken çok gençtim. Fazla forma şansı bulamadım. Ama farklı bir atmosfer vardı. Galatasaray'la da oynadım Saracoğlu'nda. Gol de attım. Ama dediğim gibi o statta farklı bir atmosfer oluyor.

Hamza Hamzaoğlu'nun hesabı tutmadı!

"TV'DEN ÖĞRENDİM, ŞOK OLDUM" 

Prandelli döneminde çok kötü gidiyorduk. Hamza Hoca geldi ve birçok şeyi değiştirdi. 3 kupa aldık ve çok önemli bir iş yaptı. Hocalar değişir, bunlar bizi aşan şeyler ama Hamza Hoca çok önemli bir iş başardı. Mustafa Hoca'yla da başarılı olacağız. Hamza Hoca ile Mustafa Hoca dönemlerinde şu an için bir fark yok. Ama Mustafa Denizli'yle çalıştıkça fark olacaktır. Şoke oldum Hamza Hoca'nın ayrıldığını duyduğumda. Televizyondan öğrendim.

Geçtiğimiz sezon şampiyon olduğumuzda son 7-8 hafta hep kazandık ve hiç gol yemedik. Takım olgusu oluşturduk ve şampiyon olduk. Mustafa Hoca'yla da bu takım olgusunu yakalayıp, defansif sorunları düzeltip, geçen sezonki gibi şampiyon olabiliriz."

Sabri Sarıoğlu'nun sözleşmesi değişti!