Olcan Adın'ın fiyatı belli oldu

Olcan Adın'ın fiyatı belli oldu
Olcan Adın'ın fiyatı belli oldu
Trabzonspor Yönetimi, bir yıl sözleşmesi olan Olcan Adın için istediği rakamı açıkladı. Beşiktaş veya Galatasaray, milli oyuncu için 6 milyon euro ödemek zorunda.

Radyospor’da ' Aydın Cingöz ile Haber Aktif'e katılan Trabzonspor Kulübü Genel Sekreteri Köksal Güney, "Biz istemedikten sonra kimse Olcan’ı alamaz. Olcan da gidemez. Biz oyuncuyla yeniden anlaşmak istiyoruz” dedi.

Trabzonspor'dan Ceyhun sürprizi


"Olcan için 6 milyon euro bonservis mi istiyorsunuz? sorusuna Güney, "Bize gelen teklifler tatmin edici değil. Olcan’ın fiyatı açıklayamam ancak sorunun içinde fiyatından bahsettiniz” yanıtını verdi.

" GALATASARAY 'A OYUNCU SATARIZ"

Geçtiğimiz sezonlarda Galatasaray’ın Trabzonsporlu oyuncuları alması nedeniyle sarı–kırmızılı takımla ilişkilerinin kötü olmayacağını ifade eden Güney, "Olcan’ı Beşiktaş ’a veririz ama Galatasaray’a satmayız diye bir düşünce olamaz. Kulübün çıkarları neyi gerektirirse onu yaparız. Geçmiş dönemde Galatasaray çok sayıda oyuncumuz alırken bizim yönetimlerimiz ne yaptı? Bu futbolcular niye gitti? Kendi yönetimlerimizin hatalarını başkalarına yükleyemeyiz. Dolayısıyla transfer konusunda Galatasaray ile barışık olmamamız mümkün değil” şeklinde konuştu. (Fanatik)

Hacıosmanoğlu'na istifa çağrısı