Olcan'dan vazgeçmiyorlar

Olcan'dan vazgeçmiyorlar
Olcan'dan vazgeçmiyorlar
Trabzonspor ile pazarlık halinde olan Beşiktaş ve Galatasaray, takas artı para seçeneği sundu. Bordo-mavililer ise 6 milyon euro bonservis bedelinde ısrarcı.

Transferin en gözde ismi olan Trabzonsporlu Olcan Adın için Galatasaray ve Beşiktaş rekabet halinde. Milli futbolcu, bir süre önce bordo-mavili yönetim ile görüşerek takımdan ayrılmak istediğini açıkça ifade etmişti. Trabzonspor yönetimi, satmak istemediği Olcan'ı, gelecek sezon bedelsiz kaptırmak istemediğinden, iyi bir teklif gelmesi halinde transferine onay verecek.

Trabzonspor fark attı


NTV Spor'da yer alan habere göre; Beşiktaş ve Galatasaray'ın bugüne kadar yaptığı teklifler Trabzonspor için yeterli olmadı. İki kulüp de paranın yanı sıra bazı futbolcularını takasta kullanmayı tercih ediyor. Bordo-mavililer, bu önerilere red cevabı verirken, Olcan Adın için 6 milyon euro civarında bonservis bedeli talep ediyor.

Beşiktaş adına görüşmeleri, kulübün ikinci başkanı Ahmet Nur Çebi yürütüyor. Trabzonspor camiası ile iyi ilişkileri bulunan Çebi, geçen sezon Tolga Zengin transferinde önemli rol oynamıştı. Çebi, yine ilişkilerini kullanarak milli futbolcu için istenilen bonservis bedelini indirmeyi amaçlıyor. Beşiktaş yönetimi, Olcan için 4 milyon euro ödemeye hazır, ancak 6-7 milyon euro seviyelerine sıcak bakılmıyor.

Galatasaray da bir yandan Trabzonspor ile görüşürken, bir yandan Olcan Adın'ı ikna etmeye çalışıyor. Sarı-kırmızılı futbolculardan Burak Yılmaz ve Selçuk İnan, Milli Takımda da beraber forma giydikleri Olcan'a Galatasaray'a gelmesi konusunda telkinde bulunuyorlar.

Beşiktaş'ta bir imza daha