Olcay Şahan: Adam gibi oynadık!

Olcay Şahan: Adam gibi oynadık!
Olcay Şahan: Adam gibi oynadık!
Olcay Şahan maç sonu ilginç değerlendirmelerde bulundu.

RADİKAL - Olimpiyat Stadı'ndaki müthiş derbide Fenerbahçe 'yi 3-2 mağlup eden Beşiktaş 'ta Olcay Şahan maç sonu ilginç değerlendirmelerde bulundu.

Maça iyi başladıklarını belirten Olcay "Taraftarlarımızın müthiş bir desteğiyle iki gol bulduk. 3 yapıp maçı bitirmeliydik. 2-2 olan pozisyonda top auttan gelmişti. Takımın havası normal. Kazanacağımızı biliyorduk. Önceki derbileri takım tecrübesiz olduğu için kaybediyorduk. Ama şimdi tecrübeliyiz. Şenol Günel faktörü var. Adam gibi futbol oynadık ve kazandık. Yolumuza böyle devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.


MARIO GOMEZ: HERKESİ YENEBİLİRİZ
Attığı iki golle Fenerbahçe galibiyetinin mimarı olan Mario Gomez de maç sonu değerlendirmesinde galibiyeti anlattı.

Zor bir maç geçirdiklerini belirten Gomez, "Rakibe saygım var ama iyi mücadele ettik. 2-0 öne geçtik sonra rakip beraberliği sağladı. O noktadan sonra geri dönmek zordur. Doğru oynamaya devam ettik ve sonunda maçı kazandık. İyi bir takımız. Herkesi yenebiliriz. Futbol anlamında iyi bir oyun ortaya çıktı. Herkesin keyif aldığını düşünüyorum. İki takım oyuncuları büyük efor harcadı ve maçın sonunda el sıkıştı, bu gerçekten çok güzeldi.” yorumunda bulundu.