Olcay Şahan'dan alkışlanacak hareket!

Olcay Şahan'dan alkışlanacak hareket!
Olcay Şahan'dan alkışlanacak hareket!
Beşiktaş'ın yıldız ismi Olcay Şahan, Konyaspor taraftarlarına karşı saygılarından dolayı siyah-beyazlı seyircilere üçlü çektirmediğini söyledi.

Deplasmanda 2-1 kazandıkları Torku Konyaspor maçı hakkında Olcay Şahan, "İlk yarı çok kötü oynadık. Gökhan Töre'nin bireysel katkısıyla çok kötü oynarken 1-0 öne geçtik. İkinci yarı da dengeledik oyunu. 2-0 bulduktan sonra rahatladık. Son dakikalarda tabi taraftarı biraz heyecana soktuk. Ama en önemlisi 3 puan aldık. Son 8-9 hafta, hafta sonu ve hafta içi oynuyoruz. 7'de 7 yaptığımız için çok mutluyuz. Kafa olarak ta yorgunuz. 2014'ü de lider olarak bitirdiğimiz için çok mutluyuz. İnşallah sezonun ilk yarısını da lider bitireceğiz. Şu an dinlenip Galatasaray derbisini kazanmak istiyoruz" dedi.

Torku Konyaspor 1-2 Beşiktaş


Siyah-beyazlı oyuncu, "Lige ilk başlayan takım ve en çok oynayan takım Beşiktaş. Kadro olarak bütün oyuncuların oynadığı takım Beşiktaş. Bu da kolay değil kafa olarak ve fiziki olarak yorgunuz. Yorgun olmamıza rağmen 7'de 7 yapmak büyük başarı. Buradan Selahattin abiye Adana Demirspor başkanına teşekkür etmek için maçın ertelendiği için. Onlarında katkısı var. Onların da onaylaması gerekirdi. Bu maçın ertelenmesi bizim acımızdan çok iyi oldu. Yorgunuz ve Galatasaray maçına çok iyi hazırlanacağız" diye konuştu.

Gökhan Töre ile Veli Kavlak'ın saha içinde yaşadığı tartışmanın sorulması üzerine Olcay, bunların futbolda olabilecek bir durum olduğunu, abartılacak bir durumun olmadığını söyledi.

NEDEN ÜÇLÜ ÇEKTİRMEDİ?

Olcay, maç sonrası Beşiktaş taraftarını üçlü çektirmek istediğini ancak Konyaspor taraftarına karşı saygılarından dolayı üçlü çekmediklerini vurguladı. Başarılı oyuncu, Türkiye liginde taraftarının tribünleri doldurup, takımını desteklemesinin her statta olmadığı için böyle davrandığını belirtti.

"PENALTI DEĞİLDİ"

Serdar Kurtuluş, kendilerine yakışmayan bir maç oynadıklarını söyledi. Bu kötü oyunu Galatasaray maçında telafi etmeyi planladıklarını belirten Serdar, penaltı pozisyonunu da değerlendirdi. Serdar, "Özellikle dikkat etsinler, çokta penaltı olduğuna inanmıyorum. Çok basit bir penaltı. O zaman yanımızdan bir rakip geçtiğinde hiç müdahale yapmayalım. Hiç değmeyelim. Bariz penaltı olacak bir pozisyon değildi. Hakem penaltı çaldı. Çok kritik dakikalardı. Maç 2-1'e geldi. Üzgünüm ama penaltı değildi bu konuda içim rahat. Bazen hatalar olabilir."dedi.

Gökhan Töre damgası!