Old Trafford'da Galatasaray coşkusu

Old Trafford'da Galatasaray coşkusu
Old Trafford'da Galatasaray coşkusu
Galatasaray, UEFA Şampiyonlar Ligi H Grubu'ndaki ilk maçında İngiliz temsilcisi "Kırmızı Şeytanlar" lakaplı Manchester United'la deplasmanda karşı karşıya geliyor
Haber: JALE ÖZGENTÜRK / Arşivi

Radikal.com.tr - UEFA Şampiyonlar Ligi H Grubu'ndaki ilk maçında Galatasaray , Old Trafford'da Manchester United'la karşı karşıya geliyor. 

‘HOŞGELDİN GALATASARAY’
Old Trafford Stadyumu’nun girişinde, ‘Welcome Galatasaray’ (Hoşgeldin Galatasaray) yazısının asılı olduğu dikkat çekti. Bilindiği üzere İngiliz takımları ile Galatasaray arasında oynanan maç öncesinde gerginlikler yaşanmış, taraftarlar arasında yaşanalar istenmeyen olaylarla sonuçlanmıştı. Bu maç öncesinde ise maç öncesi şehir sokaklarında eğlenen taraftarlar arasında herhangi bir tatsızlık yaşanmadı.


OLD TRAFFORD'DA GALATASARAY COŞKUSU

Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde bu akşam deplasmanda Manchester United ile karşılaşacak Galatasaray'ı taraftarı yalnız bırakmadı.

Maçın oynanacağı 76 bin kişilik Old Trafford Stadı'na yerel saatle 18.00'den itibaren gelmeye başlayan 300 civarında sarı-kırmızılı taraftar, stadın önünde uzun süre marşlarla ve tezahüratlarla takımlarına destek verdi.

Sarı-kırmızı forma, atkı, pankart ve meşalelerle renkli görüntüler oluşturan taraftarları, İngiliz polisi ve Manchester United taraftarları ilgiyle izledi.

YAĞMUR KESİLDİ

Bugün öğlen saatlerinde başlayan sağanak yağmurun ardından maç saatinde de yoğun yağış bekleniyordu. Yoğun yağış akşam saatlerinde yerini kuru bir havaya bıraktı.