Olimpiyat Stadı için acı itiraf!

Olimpiyat Stadı için acı itiraf!
Olimpiyat Stadı için acı itiraf!
Sezon başında Beşiktaş'tan Gaziantepspor'a kiralanan Gökhan Süzen, Atatürk Olimpiyat Stadı için itirafta bulundu: 6 yıl Olimpiyat'ta oynadım, alışamadım. Orada futbol oynamak zor...

Beşiktaş ’a 2012-2013 sezonunun devre arasında gelen, geçen sezon futbol direktörü Önder Özen tarafından takımdan ayrı çalışmasına karar verilen, sezon başında da Gaziantepspor’a kiralanan Gökhan Süzen, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş maçında sahaya giren taraftar futbolcu olmak istiyormuş


Bugün Gazetesi'nde yer alan habere göre; siyah-beyazlı takımın performansını değerlendiren genç futbolcu, "Yapılan transferler takım kalitesini daha da arttırdı. Hep birlikte oynamaktan dolayı istikrarları da var. Hep belli bir standartta oynuyorlar. Stat olmamasına rağmen bu oyun çok önemli. 6 yıl Olimpiyat Stadı’nda oynadım, alışamadım. Orada futbol oynamak zordur. Beşiktaş, buna rağmen çok iyi iş çıkardı” dedi.

"BİR PARÇAM HEP BEŞİKTAŞ'TA"

Bir parçasının her zaman Beşiktaş’ta olduğunu belirten 27 yaşındaki oyuncu, “İzin günleri İstanbul ’a geldiğimde sahil yolunu kullanıyorum. Vodafone Arena’nın oradan geçerken bile çok heyecanlanıyorum. Stadın yeri çok güzel. Bence Avrupa’nın en iyi stadı olacak. Ambiansı çok güzel olacak” diye konuştu.

Siyah-beyazlılarda suçsuz yere kadro dışı bırakıldığını belirten Gökhan, “Benimle bir kere bile konuşulmadı. Sakatlıktan yeni çıktım. Ligin ilk maçı olmasa bile, ikinci karşılaşmasında hazır olacağım. Son sözümü sezon sonunda söyleyeceğim” ifadelerini kullandı.

İşte Daniel Opare'nin maliyeti