Ömer ve Hakan için olay sözler!

Ömer ve Hakan için olay sözler!
Ömer ve Hakan için olay sözler!
Milli Takım'da 'silah çekme' skandalının yankıları sürüyor. Futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, Bayer Leverkusen forması giyen Ömer Toprak ve Hakan Çalhanoğlu'nun, Milli Takım'a gelmemek için 'çakma MR' gönderdiklerini iddia etti.

NTV Spor 'da yayınlanan "%100 Futbol " programında, A Milli Takım'ın durumu masaya yatırıldı. Programın yorumcusu Rıdvan Dilmen, Hakan Çalhanoğlu ve Ömer Toprak konusunda çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Leverkusen'in Hakan Çalhanoğlu şaşkınlığı


Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'in sorunu çözebileceğini belirten Dilmen, "Bu oyuncuları Fatih Hoca, Milli Takım'a aldığı halde gelmediler. Hoca, sorunu çözer ama oyuncular da çakma MR göndermeyecek, 60 yaşında adamın MR'ını yollamayacak. Futbol Federasyonu doktorları diyor ki; bu MR oyuncuların değil. 'Sporcu ayağı değil bu' diyorlar" ifadelerini kullandı.

Eski milli futbolcu, "Bu çocukları biz de kazanmak isteriz, ama olaylardan, kavgalardan sonra madalyonun bu yönüne de bakmak lazım. Çağırılmalarına rağmen 'sakatız' deyip gelmediler. Salı oynayamayıp, pazar oynayamayacak sakatlıklar vardır ama sahte MR olmaz. Ciddi bir mesele. Bana bunu resmi kişiler söyledi. Basın toplantısı yapılıp bunların açıklanması lazım" şeklinde konuştu.  

Arda Turan çıldırdı: Kansızlar!