Öner: Kroldrup'la alakamız yok'

Beşiktaş'ta gözler transfere çevrilmiş durumda. Özellikle taraftarlar yabancı bir ismin bir an önce kadroya dahil edilmesini istiyor.

INNSBRUCK - Beşiktaş'ta gözler transfere çevrilmiş durumda. Özellikle taraftarlar yabancı bir ismin bir an önce kadroya dahil edilmesini istiyor. Ancak Şampiyonlar Ligi'ne 2. ön elemede başlayacak olan Siyah-Beyazlı ekipte yöneticiler sakinliklerini koruyor. Hamburg maçı öncesi soruları yanıtlayan genel sekreter Kenan Öner "Acele etmiyoruz. Taraftarlarımızı heyecanlandıracak bir isim alacağız" diye konuştu. Basında geçtiği gibi Danimarkalı Per Kroldrup'la ilgilenmediklerini söyleyen Öner, "UEFA'ya Şampiyonlar Ligi'nde oynayacak olan isimleri vermemiz için bir hafta kadar bir süremiz var. Gerekirse son ana kadar bekleriz" dedi.
İdari menajer Ali Gültiken de Öner gibi ser verip, sır vermiyor. Gültiken, "Hocamızın bir raporu var ve oyuncularla görüşüyoruz. Ancak en iyi ve en faydalı ismi almak için biraz daha sabredeceğiz" ifadelerini kullandı. (Spor Servisi)