Ontivero ve Gökhan Zan patlaması!

Ontivero ve Gökhan Zan patlaması!
Ontivero ve Gökhan Zan patlaması!
Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Abdurrahim Albayrak, geçtiğimiz sezonun devre arasında transfer edilen Lucas Ontivero ve takımdan ayrılmak istemeyen Gökhan Zan hakkında sert ifadeler kullandı.

Abdurrahim Albayrak, sezon başında kiralık gittiği Gaziantepspor tarafından sözleşmesi feshedilen ve Galatasaray 'la 2018 yılına kadar sözleşmesi bulunan Lucas Ontivero'nun menajeri ile Alanya'da bir araya geldi.

Gökhan Zan bekleneni veremedi


Görüşme sonrası NTV Spor'a açıklamalarda bulunan Galatasaray Başkan Yardımcısı, "Gaziantepspor, Ontivero'yu göndermişr. Menajerini dinledikçe sinirlerim kabardı. Futbolcunun Galatasaray'a transfer sürecini anlattı. Beddua etmek istemiyorum, ama ağır beddua edeceğim. 'Mancini'nin çok yakın arkadaşıyım ve buraya getirdim' dedi. 'Utanmadın mı?' diyorum. 'Ne yapayım, almasaydınız, zorla mı verdik?' diyor. 2 milyon Euro bonservis ödenmiş" şeklinde konuştu.

Sarı-kırmızılı yönetici, kendisine kulüp bulması istenen Gökahn Zan hakkında ise "Bazı demeçleri kulağıma geldiğinde üzülüyorum. 'Ben yatarak paramı alırım' sözleri hoş değil. Asgari ücretle çalışan insanlar, maç seyretmek için geliyor. Oynamayan oyuncuyu izlemek için gelmiyorlar. Bir an önce kulüp bulsun. Sevenlerini sevindirsin. Ne fedakarlık varsa yapacağız. Hocanın raporu doğrultusunda onları göndermeliyiz. Galatasaray'ın kasasından boşuna para çıkmasın, yazık günah. Her gün 'Ben sakatım' diyen insana, senede 1.1 milyon Dolar para veriyorsun. Hakikaten içim yanıyor" dedi.

'Fenerbahçeliydim, inkar mı edeyim?'