Onur Kıvrak 6 ay yok!

Onur Kıvrak 6 ay yok!
Onur Kıvrak 6 ay yok!
Bordo-mavili camia, Legia Varşova maçında sakatlanan kaptan Onur Kıvrak'tan gelen haberle sarsıldı.

Karşılaşmanın ikinci yarısında bir pozisyonda ayağı zemine takılınca sol dizinden sakatlanan ve stadı koltuk değnekleriyle terkeden kaptan Onur Kıvrak, bu sabah 2 defa MR çektirdi. Sol ön çapraz bağlarının koptuğu anlaşılan milli kalecinin, en az 6 ay sahalardan uzak kalacağı açıklandı.

Trabzonspor maçında hakem skandalı!

"ONUR AMELİYAT OLACAK"

Kulüp doktoru Hasan Bozdoğan'ın, bu sabah kontrolden geçirilen Onur, Legia Varşova maçında kafa topu pozisyonunda rakibinin dirseğinin çarpması sonucu elmacık kemiği kırılan Avraam Papadapoulos ve Kevin Constant'ın son durumlarıyla ilgili olarak Trabzonspor internet sitesinde yaptığı açıklama şöyle:

"Maç sırasında kaptanımız Onur'un sol dizinde ciddi bir sıkıntı olduğunu tespit ettik. Bugün çekilen MR'ı neticesinde Onur'un sol diz ön çapraz bağlarında kopukluk teşhis edildi. Bu nedenle kaptan Onur'un operasyon geçirmesi gerekiyor. Operasyonun iyi geçmesi halinde Onur 6 ay sonra antrenmanlara başlayabilecek. Avraam Papadapoulos'un sol elmacık kemiğinde kırık tespit ettik. Bu sabah küçük bir operasyon geçirdi. Sağlık durumu iyi. Ancak birkaç gün dinlendikten sonra özel bir maske ile antrenmanlara başlayabilir."

KEVIN'İN DURUMU SONRA BELLİ OLACAK

Dr.Bozdoğan, sol ayak bileğinde şişlik ve ödem bulunan Kevin Constant ile ilgili olarak da, "Kevin'in rutin kontrolleri yapıldı ve MR'ı çekildi. MR neticesi çıktıktan sonra sağlık durumu hakkında daha detaylı bir açıklama yapabilirim" değerlendirmesinde bulundu.

GENÇ KALECİ UĞURCAN SÖZLEŞME İMZALADI

Kaptan Onur'un sakatlanmasının ardından yönetim, üçüncü kaleci olan Uğurcan Çakır'la sözleşme imzaladı. Bordo-mavili kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada, "5 Nisan 1996 doğumlu kalecimiz Uğurcan Çakır'la 5 yıllık profesyonel sözleşme imzalandı" ifadeleri kullanıldı.

BAYRAMLAŞMA 6 EKİM'DE

Trabzonspor'da bayramlaşma töreninin 6 Ekim pazartesi günü saat 14.00'te Trabzonspor Kadir Özcan Gençlik Geliştirme Merkezi'nde yapılacağı açıklandı. Ömür AVCI (DHA)

Trabzonspor üzgün ama umutlu