Onur Kıvrak: Fenerbahçe maçı farklı olacak

Onur Kıvrak: Fenerbahçe maçı farklı olacak
Onur Kıvrak: Fenerbahçe maçı farklı olacak
Trabzonspor'un Gençlerbirliği'ni mağlup ettiği karşılaşmada eski günlerine dönüş sinyali veren Onur Kıvrak, "Artık yüzümüz gülüyor. Fenerbahçe maçı farklı olacak. Buna bütün takım inanıyor" dedi.

Onur Kıvrak, takım arkadaşlarının Gençlerbirliği galibiyetini yeni doğan İlayda isimli kızına armağan etmesi hakkında, "Bana ikinci bir hediye verdiler. Baba olmak gerçekten çok güzel bir duygu. En güzeli de kızımın kimliğinde uzun zamandır ekmeğini yediğim Trabzon yazıyor olması" diye konuştu.

Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre; Trabzonspor takım kaptanı, Fenerbahçe ile oynayacakları maç ile ilgili olarak ise "Ciddi şekilde bir moral bozukluğumuz vardı. Şimdi yüzümüz gülüyor. Fenerbahçe ile oynayacağımız maç farklı olacak. Buna sadece ben değil bütün takım inanıyor" ifadelerini kullandı.

MEDJANI KRİZİ SÜRÜYOR

Trabzonspor'un Cezayirli futbolcusu Carl Medjani'nin geleceği belirsizliğini koruyor. Alacaklarının ödenmesi için FIFA aracılığıyla kulübe uyarı gönderen Medjani'nin, "Yeni sözleşme önerirseniz kalırım" dediği iddia edildi. Sportif Direktör Süleyman Hurma ile görüşen ancak ekonomik konularda anlaşma sağlayamayan bordo-mavili futbolcunun, Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu ile görüşmesinden sonra nihai kararın verileceği öğrenildi.

SAĞLIK MERKEZİ VAADİ

Seçim gezilerini sürdüren Trabzonspor başkan adayı Celil Hekimoğlu, göreve gelmeleri halinde yapacağı projelerin başında sporcu sağlık merkezinin geldiğini belirterek, "Sadece Trabzon'a değil bölge sporuna hizmet edecek" dedi.