Onur Kıvrak herkesi şaşırttı!

Onur Kıvrak herkesi şaşırttı!
Onur Kıvrak herkesi şaşırttı!
Sportif Direktör Süleyman Hurma'dan özür diledikten sonra formasına kavuşan kaleci Onur Kıvrak, Rabotnicki maçı öncesi alkışlanırken, 112. dakikada yenilen golde yaptığı büyük hata sonrası ise ıslıklandı.

Rabotnicki karşılaşmasından önce taraftarlar arasında en çok merak edilen konuların başında Onur Kıvrak ’ın sahada yer alıp almayacağı geliyordu.

İlk maç öncesinde Sportif Direktör Süleyman Hurma ile gerginlik yaşayan ve İstanbul ’a dönen tecrübeli kaleci, rövanşta takımdaki yerini aldı. Meydana gelen sorundaki payından dolayı özür dileyen 27 yaşındaki file bekçisi, teknik direktör Şota Arveladze tarafından ilk 11’de sahaya sürüldü.

Fanatik Gazetesi'nde yer alan habere göre; maç öncesi ısınmak için sahaya çıkan Onur’a, bordo-mavili taraftarlar sevgi gösterisinde bulunmuştu. Kaptan olarak sahaya çıkan başarılı file bekçisi, 112. dakikada Luis Cavanda’nın kontrolü altındaki bir pozisyon sonrasında gereksiz yere kalesini terk etti. Tam bu arada devreye giren Kire Markoski, topu boş ağlara gönderince taraftarlar bu kez ıslıklamaya başladı.


  ETİKETLER:

  İstanbul

  ,

  Fanatik

  ,

  maç

  ,

  Onur Kıvrak