Onur Kıvrak için şok rapor!

Onur Kıvrak için şok rapor!
Onur Kıvrak için şok rapor!
Trabzonspor sağlık ekibinin, Legia Varşova maçında sakatlanan Onur Kıvrak için şok bir rapor hazırladığı ortaya çıktı. Rapora göre, sakatlığa gerekçe olarak sahanın zemini gösterildi.

Kulüp doktoru Hakan Bozdoğan tarafından hazırlanan raporda, Hüseyin Avni Aker Stadı'nda oynanan Legia Varşova maçında, Onur Kıvrak'ın pozisyon sırasında ayağının çime takıldığı ve dizinin bu nedenle döndüğü vurgulandı.

Fanatik Gazetesi'nde yer alan habere göre; başarılı file bekçisi, 2011 yılında Kocaeli’de oynanan Kasımpaşa maçında da kötü zemine kurban olmuş ve sezonu kapatmıştı.

Bu arada Onur, yarın İstanbul 'da Çinli doktor Freddie Fu'nun gözetiminde ameliyat masasına yatacak.

Trabzonspor yeni transferi gönderdi

"KALDIĞIM YERDEN DEVAM ETMEK İSTİYORUM"

İstanbul'da yarın sol ön çapraz bağ rekonstrüksiyonu ameliyatı olması planlanan Onur Kıvrak'ı, ameliyat öncesi dinlendiği İzmir 'deki evinde, Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila ziyaret etti. Futbol hayatına Bornova'daki amatör takımlarda başlayan deneyimli kaleciye geçmiş olsun dileklerini ileten Atila, "Onur Kıvrak, başarılarıyla tüm Bornovalıları gururlandırıyor. Aynı zamanda ilçemizdeki gençlere örnek oluyor. Umarım yaşadığı bu talihsiz sakatlığı en kısa sürede atlatarak, sahalara geri döner" diye konuştu.

Kıvrak, yaşadığı sakatlığı talihsizlik olarak nitelendirerek, "Ameliyatın ardından, kaldığım yerden devam etmek istiyorum. Sporcu bir kişiliği olan başkanımızın ziyareti, beni çok mutlu etti" dedi.

Trabzonspor'dan sponsorluk açıklaması