Onur Kıvrak 'Kellelerini alacağım' mı dedi?

Onur Kıvrak 'Kellelerini alacağım' mı dedi?
Onur Kıvrak 'Kellelerini alacağım' mı dedi?
Trabzonspor'da, sportif direktör Süleyman Hurma ile yaşadığı tartışma sonrası kamptan gönderilen Onur Kıvrak'ın, üç takım arkadaşının bulunduğu ortamda İbrahim Hacıosmanoğlu, Süleyman Hurma ve Şota'yı kastederek, "Taraftar arkamda. Göreceksiniz bunların üçünün de kellesini alacağım" dediği iddia edildi.

RADİKAL - Habertürk gazetesi, Trabzonspor'da yaşanan Onur Kıvrak krizi ile ilgili şok bir iddia ortaya attı... Haluk Ayyıldız imzasıyla yayımlanan haber şöyle: Trabzonspor’da yaşanan Onur Kıvrak depremi, çok büyük bir tsunamiyi de beraberinde getireceğe benziyor. Rabotnicki maçı öncesinde Sportif Direktör Süleyman Hurma ile yaşadığı tartışma sonrası kadro dışı bırakılan ve İstanbul ’a gönderilen Onur Kıvrak’ın ilginç ifadeler kullandığı ortaya çıktı. Hurma tarafından kadro dışı bırakıldıktan sonra ‘Ağabeyimdir’ dediği Trabzonspor Başkanı Hacıosmanoğlu’nu telefonla arayan Onur, kadro dışı kaldığını iletti. Bunun üzerine Hacıosmanoğlu, Onur’a “Sakin ol. Trabzon’a git ve sessiz ol. Pazartesi Trabzon’da olacağım. Konuşuruz” cevabını verdi.

İbrahim Hacıosmanoğlu: Onur kapıları çarptı koltukları tekmeledi

HOCALARINA ANLATTILAR

Bu sözlerin ardından Onur Kıvrak İstanbul yolunu tutmadan önce 3 takım arkadaşının da bulunduğu bir ortamda Başkan İbrahim Hıcaıosmanoğlu, Süleyman Hurma ve Şota Arveladze’ye yönelik bazı sözler sarf etti. İddialara göre bu üç oyuncu da Onur’un sözlerini Şota’ya aktardı. Oyuncuların iddiasına göre Onur arkadaşlarına; “Taraftar arkamda. Göreceksiniz bunların üçünün de kellesini alacağım” dedi.

Onur Kıvrak özür diledi

İsyan: El birliğiyle rezalet!