Onur'dan 'tertemiz forma' vurgusu

Onur'dan 'tertemiz forma' vurgusu
Onur'dan 'tertemiz forma' vurgusu
Trabzonspor kaptanı Onur Kıvrak, 2-0'lık Legia Varşova galibiyetini değerlendirdi.

Onur Kıvrak , Legia Varşova maçının ardından yaptığı açıklamada, "Bir babamızı, abimizi, hocamızı kaybettik. Türk sporunun başı sağolsun. Bordo-mavili formasıyla bizi izleyip, destek verdiğini bildiğimiz Kadir Hoca için oynadık. Ailesine sabırlar diliyorum. Kaçırdığımız pozisyonlar oldu. Takım halinde iyi oynayarak kazandığımızı düşünüyorum. Gruptan çıkma adına çok önemli bir avantaj yakaladık. İnşallah bundan sonra da böyle devam ederiz" dedi.

Trabzonspor'dan tarihi başarı


Bordo-mavili takımın başarılı kalecisi, "Son dakikalarda önemli kurtarışlar yaptım. Ben bu takımın kaptanıyım, ama en önemlisi Trabzonspor'un taraftarıyım. Bunu herşeyin önünde tutmak gerekiyor. Bu tertemiz formanın hakkını vermeye çalışıyoruz sadece" ifadelerini kullandı.

Trabzonspor'un bünyesinde oluşan futbolcular hep özel olduğunu vurgulayan Onur Kıvrak, "Paulo Henrique de bizim kardeşimiz. Kötü oynadığını düşünmüyorum. Görüntünün güzel olması için takımdaki herkesin var olması gerekiyor. Onun da desteğiyle daha iyi yerlere geleceğiz" şeklinde konuştu.

Avrupa 'Fırtına'sı sürüyor!