Opare transferinde şok iddia!

Opare transferinde şok iddia!
Opare transferinde şok iddia!
Sezon öncesi bir menajer tarafından bonservis bedeli olmadan önerilen Daniel Opare'nin, devre arasında Porto'dan satın alma opsiyonu ile kiralanması akıllarda soru işareti oluşturdu.

Daniel Opare'nin, sezon başında Belçika 'nın Standart Leige takımıyla kontratı sona ermişti ve Beşiktaş 'a sağ bek olarak bir menajer tarafından önerilmişti. Ancak Ganalı oyuncu, bonservissiz transfer edilmek yerine 6 ay sonra Michael Eneramo'yu da Beşiktaş'a getiren menajer Ertan Göksu aracılığıyla Porto'dan kiralandı.

Jose Sosa'dan 8-0 sözleri


YA BAŞARILI OLURSA!

Sabah Gazetesi'nin haberine göre; bu durum kafalarda şu soru işareti bıraktı. Opare bonservissiz alınabilecekken satın alma opsiyonu ile kiralandı. Şimdi "Bu oyuncu ortaya başarılı bir performans koyarsa kim karlı olacak, kim zararlı olacak?" sorusu kafalara takıldı.

Olimpiyat Stadı için acı itiraf!


  http://www.radikal.com.tr/127837912783792

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  user970838 - user971333

  arkadaşım nerede yazıyor bonservis verdiği porto'nun? her yerde porto'nun bonservissiz aldığı yazıyor. yanlışlıkla piyasa değerine bakmış olmayasın sakın.

  gerçekten iddaa - user970838

  madem ki bu adamın bonservis bedeli sezon başın da elindeymiş Porto niye bu adamın bonservisine 3,5 minyon eur vermiş.Porto ya bide bacasız sanayi diyorlar sizin bu haberinize göre Porto yöneticilerin de hiç akıl yokmuş