"Orduspor tv online" yayına başlıyor

"Orduspor tv online" yayına başlıyor
"Orduspor tv online" yayına başlıyor
Orduspor Kulübü, internet üzerinden "Orduspor TV Online" yayınına başlıyor.

ORDU - Mor-beyazlı kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada, Orduspor'un Türkiye 'de bir ilke imza attığı belirtildi.

Karadeniz ekibinin tüm kulüpler adına öncü olacak bir girişimde bulunduğunun vurgulandığı açıklamada, “ Spor Toto Süper Lig'e futbolu ve kalitesi ile heyecan katan Orduspor, bir süre önce maç biletlerinin satışını da üstlenen MyBilet firması ile Türkiye'nin ilk online spor TV kanalını hayata geçiriyor. MyBilet firmasının teknolojisini ve altyapı hizmetlerini üstlendiği 'Orduspor TV Online' dünyanın her yerindeki Orduspor taraftarları ve sporseverlerin hizmetine sunuluyor” ifadeleri kullanıldı.

İnternet bağlantısının olduğu her yerden, Türkiye'nin ilk online spor kanalı “Orduspor TV Online” aracılığıyla takımın antrenmanları, özel röportajlar ve yayınların günün her anında, Orduspor'un Süper Lig maçlarının ise genel kurallar gereği maçtan 48 saat sonra izlenebileceğinin belirtildiği açıklamada, yayının internete bağlanabilen tüm bilgisayarlar, tablet bilgisayarlar ve akıllı telefonlardan izlenmesinin mümkün olacağı kaydedildi.

Açıklamada, kulübün “Orduspor TV Online” hizmetini bugün İstanbul 'da tanıtacağı bildirildi.

aa