Orman: Beşiktaş'a hayırlı olsun

Orman: Beşiktaş'a hayırlı olsun
Orman: Beşiktaş'a hayırlı olsun
Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, UEFA'nın Şampiyonlar Ligi için gönderdiği davete ilişkin, "Beşiktaş'a ve Karadeniz'e hayırlı olsun" dedi.

ZONGULDAK - Ereğli Belediyesi Kışla Halı Sahası'nda Beşiktaş Yaz Spor Okulu'nun açılışına katılan Fikret Orman, 60 sporcunun yer aldığı okulun hayırlı olmasını diledi.

Başkan Orman, ilçeye ikinci kez geldiğini belirterek, "İnşallah Ereğli'de bir de basketbol okulu açmak istiyoruz. Çocuklara spor yaptırmak, onlara Beşiktaş kültürünü yaşatmak ve öğretmek istiyoruz. Onun için bu futbol okullarına büyük önem veriyoruz. İnşallah hepimizi temsil edecek pırıl pırıl sporcu kardeşlerimiz spor yapar ve burada nice değerler Beşiktaş'a gelir. Allah utandırmasın" diye konuştu.

Gazetecilerin, Beşiktaş'a Şampiyonlar Ligi için davet gönderilmesine ilişkin sorusu üzerine Orman, "Beşiktaş'a ve Karadeniz'e hayırlı olsun. Ben de Karadeniz çocuğu olduğum için hoşuma gidiyor" ifadesini kullandı.

Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından sporcularla fotoğraf çektiren Orman, daha sonra Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal'ı ziyaret etti. (AA)