Orman çıldırdı: Haram zıkkım olsun!

Orman çıldırdı: Haram zıkkım olsun!
Orman çıldırdı: Haram zıkkım olsun!
Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Manuel Fernandes'i zamanında satmadığı için kendi kendine kızdığını belirterek, "Aldığı paranın hepsi haram zıkkım olsun. Yedi yetimin hakkı var o parada" dedi.

Fikret Orman, Feyenoord- Beşiktaş maçını, yönetimden Ahmet Nur Çebi, Melih Sami Esen, Mete Vardar ve Erdal Torunoğulları'la birlikte protokol tribününde izledi. Yönetim, Mustafa Pektemek'in golünde büyük bir sevinç yaşadı.

Fikret Orman'dan sürpriz transfer


Maçın devre arasında gazetecilerle sohbet eden Beşiktaş Başkanı, Fernandes, Hugo Almeida ve Manuel Quaresma hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Fernandes'i zamanında satmadıkları için büyük pişmanlık duyduğunu vurgulayan Orman, "Bu konuda kendime hep kızarım, keşke satsaydık. Bize hiç bir katkısı oymadı. Aldığı paranın karşılığını vermedi. O paranın hepsi haram zıkkım olsun. Yedi yetimin hakkı var o parada. Nasıl helal edebilirim ki?" diye konuştu.

Almeida'ya yıllık 2.5 milyon Euro teklif ettiklerini, şimdi 900 bin euroya bile kulüp bulamadığını dile getiren Başkan Orman, "Quaresma'ya, paranı 2.5 milyon Euro'ya düşür dedik, kabul etmedi. Şimdi 650 bin Euro'ya oynuyor. Hilbert parayı beğenmedi gitti, şimdi bize haber gönderiyor" ifadelerini kullandı. (Skorer)

Bilic: Bu iş daha bitmedi