Orman'dan Adebayor açıklaması

Orman'dan Adebayor açıklaması
Orman'dan Adebayor açıklaması
Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, futbol takımıyla ilgili transfer çalışmaları hakkında bilgi verdi.

İSTANBUL (AA) - Esentepe'de düzenlenen iftara katılan Fikret Orman, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, bu sezon çok transfer yaptıklarını belirterek, "Normalde bir futbol takımına bu kadar fazla transfer yapılmaz. Geçen sezon kulübemizde sıkıntılarımız vardı. Bu sene takımımıza çok yakışacak oyuncular aldık. Bir iki mevkide özellikle sıkıntımız var. Şartlar uygun olursa oralara da takviye yapmayı planlıyoruz" diye konuştu.

Beşiktaş'ta skandal!


Tottenham'ın Togolu forveti Emmanuel Adebayor'un transferde öncelikleri arasında yer alıp almadığı sorulan Orman, "Önceliğimiz arasında diyemeyiz. Çünkü daha çok defans ağırlıklı oyuncularla ilgileniyoruz" dedi.

Fikret Orman, lig yaklaşırken takımlarının kampta eksiklerini gidermeye çalıştığını dile getirerek, "Her geçen gün biraz daha üstüne koyduğumuzu düşünüyoruz. Oyuncularımız biraz kamptan da sıkıldılar, uzun sürdüğü için. Ancak iyi yolda olduğumuzu söyleyebilirim" ifadelerini kullandı.

Ronaldinho'da son durum


'DEPLASMAN YASAĞI' YORUMU

Orman, deplasman yasağıyla ilgili bir soru üzerine şunları kaydetti:
"Biz devletin kanunlarına saygılıyız. Medeniyet içerisinde, spora yakışır şekilde maçların izlenmesini ve deplasman takımı taraftarlarının da gitmesini doğru buluyorum. Burada herkes açıklamalarına, ağzından çıkana dikkat edecek, ortamı germeyecek. Beşiktaş camiası olarak buna katkı vermeye ilk günden beri gayret ediyoruz. Aynı şekilde devam edeceğiz. Bizim açımızdan deplasman takımının taraftarları stadımıza hoş gelirler. Biz de gideriz."

Bu sezon maçlarını oynayacakları Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan Stadı'ndaki maçlar için bilet satışı yapılmayacağını anımsatan Orman, satışa sunulan kombine kartların yüzde 50'sinin tükendiğini, geriye kalanların da bir hafta içinde bitmesini beklediklerini ifade etti.

"Beşiktaş ile F.Bahçe arasındaki fark..."