Orman'dan G.Saray'a olay gönderme

Orman'dan G.Saray'a olay gönderme
Orman'dan G.Saray'a olay gönderme
Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, bir taraftarın "Fernandes'i Galatasaray'a vermeyin" sözüne esprili bir dille cevap vererek, "Kramponlarını veririz" dedi.

Ronaldinho transferinin gerçekleşmemesinin ardından dün ilk kez basının karşısına çıkarak gündemi değerlendiren Fikret Orman, bazen üzgün, bazen kırgın, bazen de esprili açıklamalar yaptı.

Taraftar Başkan'a, Başkan yönetime tepkili


Skorer.com'un haberine göre; Ronaldinho'nun milli takımı düşünerek ülkesinde kaldığını belirten Orman, "Bu transfer için Kalde ile bir sponsorluk anlaşması yapacaktık. Çarşamba günü açıklamayı planlıyorduk. Üç milyon euroyu sponsor ödeyecekti. Kendisi daha az bir paraya Brezilya'da kaldı" diye konuştu. Gündem değiştirmek için transfer yapmayacaklarını belirten Orman "Bizim Beşiktaş 'ın paralarını gündem değiştirmek için kullanmak gibi bir stratejimiz olmaz. Ronaldinho olmadı diye gündem değiştirmek için transfer yapalım diye bir şey olmaz" dedi.

PROBLEM YOK"

Bu transfer nedeniyle Ahmet Nur Çebi ile aralarında bir problem olmadığını belirten Başkan Fikret Orman, "Stat inşaatı bitene kadar bu tür haberler devam edecektir" yorumunu yaptı. Tarık Çamdal transferine de değinen Fikret Orman "Tarık Çamdal transferinden tamamen vazgeçtik. Bazı transferlerde futbolcuların karakterleri de çok önemli. Kayserispor'dan Sefa'yı da istedik ama kulübü bırakmadı. Lescott transferiyle ise ben değil Önder Özen ilgileniyor" ifadelerini kullandı.

Başkan Fikret Orman'ın yanına gelen bir taraftar, Fernandes'i, Galatasaray 'a vermemelerini rica etti. Bu duruma bir süre gülen Fikret Orman ise, "Kramponlarını veririz" diye espri yaptı.

Stat inşaatı hakkında değerlendirmelerde de bulunan Orman "Şubat ayı sonunda kapalı tribün yol seviyesinin üstüne çıkar. Yönetime geldiğimiz günden beri hiç bir zaman illegal iş yapmadık" dedi.

Beşiktaş'ta Sivok şoku


AÇILIŞA KATILDILAR

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Teknik Direktör Slaven Bilic'in yardımcısı Edin Terzic ile futbolculardan Ersan Gülüm ve Veli Kavlak ve siyah-beyazlıların eski oyuncularından Koray Avcı, Antalya'da Bellona mağazasının açılışına katıldı. Sanatçı Şevval Sam'ın yer aldığı açılışta, Beşiktaş kongre üyesi de olan mağaza sahibi Arif Çelik, misafirleriyle yakından ilgilendi.

O pozisyon seminere de damgasını vurdu