Orman'dan Quaresma itirafı

Orman'dan Quaresma itirafı
Orman'dan Quaresma itirafı
Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Fernandes sorununa değinirken, Porto'da eski günlerine dönme sinyali veren Quaresma hakkında açıklamalarda bulundu.

Manuel Fernandes'in ülkesinde yaptığı " Beşiktaş 'ta kalacağım" açıklamalarını şaşkınlıkla karşılayan Fikret Orman, "Fernandes ülkesinde medyaya Beşiktaş'ta büyük ihtimalle kalacağını söylemiş. Kiminle masaya oturup imza atacak onu bilemiyorum! Yoksa benimle mi imza atacağını söylemiş? Bizim ona yaklaşımımız ilk başta oldukça sıcaktı, ama o ısrarla soğuk olanı seçti" dedi.

Bilic'in tek rakibi Denizli


"2.5 MİLYON EURODAN 3 YILLIK SÖZLEŞME ÖNERDİM"

Siyah-beyazlı takımdan olaylı bir şekilde ayrılan Portekizli futybolcu Ricardo Quaresma için Orman, "Quaresma Porto'da golleri atıyor, herkes izliyor ama oynadığı takımdan yıllık 600-700 bin euro alıyor. Ben sezonluk 2.5 milyon eurodan 3 yıllık sözleşme önermiştim, kabul etmedi. Daha ne verebilirdim ki? Oynadığı kulüpte 3 veya 4 yılda kazanacağı parayı bir sezonda kazanacaktı. Orada golleri atıyor herkes seyrediyor da bizde kaldığında o başarıyı gösterir miydi o da meçhul" ifadelerini kullandı.

"KOMBİNELER NİSANDA ÇIKIYOR"

Beşiktaş Başkanı, inşaatı devam eden Vodafone Arena konusunda, "Takım sezon öncesinde kampa giderken kısmetse uçaktan stadın kaba inşaatını bitmiş olarak görecek ve oradan döndüklerinde stadımızda forma giyme heyecanını içlerinde hissederek yeni sezona hazırlanacaklar. Stadın çatısını öyle mükemmel bir teknoloji ile yapacağız ki tamamen çelik gerdirme kullanılacak ve stadyumun içinde çatıya bakıldığında öyle çirkin demir görüntüsü olmayacak. Üstünü de güneş panelleri ile kaplayıp hem stadyumun hem de kulübün elektriğini bedavaya getireceğiz. Elektrik satışından kazanılan para ile stadın tüm masraflarını çıkarmış olacağız. Loca ve VIP koltukları 3 yıllık, kombineleri ise yıllık satacağız. Kombineleri nisan ayı içinde satışa çıkarma niyetindeyiz" şeklinde konuştu. (sampiy10.com)

Beşiktaş'tan 6 milyon liralık imza