Orman'ın Melo şaşkınlığı

Orman'ın Melo şaşkınlığı
Orman'ın Melo şaşkınlığı
Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Melo'nun aldığı sarı kart sayısının Oğuzhan'dan az olmasını hayretle karşıladığını söylerken, hayatını kaybeden Berkin Elvan için yayınlanan geçmiş olsun mesajı hakkında konuştu.

Fikret Orman, 360’ta yayınlanan Emre Can’ın sunduğu ‘Centilmenler’ programına konuk oldu.

"F.Bahçe'nin rakibi G.Saray ve Beşiktaş olmaktan çıktı"


Galatasaray 'ub Brezilyalı oyuncusu Felipe Meloya gösterilen sarı kart sayısının Oğuzhan Özyakup'tan az olmasına şaşırdığını belirten Başkan Orman, "Her maçımızda bir yanlış yapıldı. Oğuzhan, 7 tane sarı kart görmüş. Oğuzhan pırlanta gibi bir çocuk. Melo, 3 defa sarı kart görmüş. Nasıl böyle bir şey olabilir? Melo fazla sarı kart görsün demiyorum. 'Kaç tane sarı kart almışız, kaç tane penaltımız verilmemiş' gibi birçok istatistiğe bakıyoruz, bu işlerden çok mağdur olmuşuz. Mağdur edebiyatı yapmak istemiyoruz. Mağdur olmak da istemiyoruz. Sadece adaletli olunsun istiyoruz" dedi.   

TARAFTARA ÇAĞRI

Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynamanın zorluklarına dikkati çeken Beşiktaş Başkanı, "İnanılmaz bir camiamız ve taraftarımız var. Biz seyircisiz, statsız ve göçebe gibi Olimpiyat Stadı’nda oynuyoruz. Bu sene stadımız olmadığı için zor bir süreçteyiz. Taraftarlarımızın arasına karışıp kötü şeyler yapmak istiyorlar. Ama gerçek Beşiktaşlılar bunlara engel olmalı. Siyasetten uzak durmamızı anlayışla karşılamalarını bekliyoruz" dedi.

Çaykur Rizespor ? Beşiktaş: 2-2


"TWITTER DENİLEN ŞEY"

"Geçen bir çoçuğumuz öldü. Kulübümüze 'Geçmiş olsun mesajı yayınlayın' diye müracaatlar geldi. Beşiktaş Kulübü’nün iletişim grubunun amacı, toplumsal olaylarla ilgili bir açıklama yapmak değildir. Toplum o kadar gerkin ki biz artık yöneticilerimizi, çalışanlarımızı, eşlerimizi herkesi uyarmak zorundayız. Twitter denilen bir şey var. İnsanlar yalan yanlış bilmedikleri konular hakkında açıklamalar yapıyorlar. Bunları şahsi fikirleri olarak paylaşımasına ben bir şey demem. Ama camiamı ilgilendiren konularda rahatsızlık duyuyorum."

"ART NİYET OLDUĞUNA İNANMIYORUM"

"Sezon başından bu yana Beşiktaş maçlarına bakın. Geçen Slaven Bilic’in de isyan ettiği nokta oydu. Diğer kulüpler bağırınca pozitif, biz negatif etkileniyoruz. Bunun arkasında bir art niyet olduğuna inanmıyorum." 

Tütüneker bir puandan memnun