Ortega Arabistan'da

Fenerbahçe'de Ortega muamması bitmek bilmiyor. Fransız Haber Ajansı (AFP) Arjantinli yıldızın Suudi Arabistan'ın El İttihad takımı ile üç aylık sözleşme imzaladığını öne sürdü.

İSTANBUL/CİDDE - Fenerbahçe'de Ortega muamması bitmek bilmiyor. Fransız Haber Ajansı (AFP) Arjantinli yıldızın Suudi Arabistan'ın El İttihad takımı ile üç aylık sözleşme imzaladığını öne sürdü.
Haberde, kulübün Arjantinli oyuncuya 750 bin dolar vereceği belirtildi. Ortega'nın Türkiye'deki menacerliğini üstlenen işadamı Celalettin Bilgiç ise bugün Arjantin'e giderek River Plate kulübü başkanıyla masaya oturacak. Görüşmeden olumlu sonuç çıkmaması durumda yönetim Ortega'yı FIFA'ya şikayet etme niyetinde...
Takım elbise cezası
Ankaragücü maçında sahaya takım elbiseyle çıkan teknik sorumlu Oğuz Çetin'e PFDK tarafından bir ay hak mahrumiyeti cezasına çarptırılırken, Beşiktaş maçında kırmızı kart gören Fatih Akyel'e de, Fenerbahçe yönetimi 15 bin dolar ceza verdi. Bu arada yönetim kaleci Rüştü Reçber'in ardından devre arasında el sıkıştığı Ümit Özat'la masaya oturmaya hazırlanıyor. Bu oyuncuyla Denizlispor karşılaşması sonrası sözleşme yapılacak. Bu arada, altyapı antrenörlerinden Özcan Kızıltan, A takımında göreve başladı.
Oğuz Çetin'in teknik direktörlük diploması olmadığı için maçlarda teknik direktörün Nurettin Yıldız, yardımcı antrenörlerin ise Oğuz Çetin, Stefano Marrone, Özcan Kızıltan olacağı belirtildi. (Spor Servisi)