Ortega'ya 'rötar' idmanı

Fenerbahçe ikinci yarı hazırlıklarını Antalya'nın Belek beldesinde sürdürüyor. Teknik sorumlu Oğuz Çetin yönetiminde dün 1.5 saat süren bir antrenman yapan Sarı-Lacivertliler, kondisyon ağırlıklı çalıştılar.

BELEK - Fenerbahçe ikinci yarı hazırlıklarını Antalya'nın Belek beldesinde sürdürüyor. Teknik sorumlu Oğuz Çetin yönetiminde dün 1.5 saat süren bir antrenman yapan Sarı-Lacivertliler, kondisyon ağırlıklı çalıştılar.
Kampa yeni katılan Ariel Ortega ise, dün sabah ormanda kondisyoner Stefano Moreno ile birlikte kros yaptı. Yarım saat süren krosta İtalyan kondisyoner Ortega'yı tam yedi kilometre koşturdu. Bu bir anlamda, Arjantinli yıldıza rötardan dolayı uygun görülen ceza idmanıydı. Yönetim Kurulu'nun İstanbulspor maçı öncesi kampı terkettiği için Arjantinli yıldıza verdiği 25 bin dolarlık para cezası da, maaşından kesildi. Türkiye'de yalnızlık çektiğini ve Mart ayında doğum yapacak eşiyle birlikte annesinin de Türkiye'ye gelmesini isteyen Ortega'nın bu isteği kabul edildi. Yıldız futbolcunun annesi bugün gelecek.
Fenerbahçe Efes Cup'ta Eindhoven'la karşılaşıyor. Saat 20.00'deki maçta alınacak bir beraberlik bile Sarı-Lacivertliler'i finale taşıyacak. Öte yandan Milan Rapaiç'in Tottenham'la anlaşacağı iddia edildi. (Spor Servisi)