Oturduğu yerden para kazanıyor

Amerikalı futbolseverlerin David Beckham özlemi devam ediyor. 250 milyon dolar karşılığında Los Angeles Galaxy'yle sözleşme imzalayan Becks...

LOS ANGELES - Amerikalı futbolseverlerin David Beckham özlemi devam ediyor. 250 milyon dolar karşılığında Los Angeles Galaxy'yle sözleşme imzalayan Becks, sakatlığı nedeniyle yeni takımının SuperLiga'da Chivas'la yaptığı maçı yedek kulübesinden izlemek zorunda kaldı. Galaxy de Meksika ekibine 2-1 yenildi.
Bir dönem Galatasaray'da da forma giyen Portekizli savunmacı Abel Xavier bu maçta Galaxy forması giyerken, tecrübeli oyuncunun yenen gollerde yaptığı hatalar dikkat çekti. Bu sonuçla Chivas puanını dörde çıkarıp liderliğe çıkarken, üç puanlı Galaxy ikinci sıraya indi.
'Kulübede oturması da yeter!'
Sol ayak bileğinden sakat olan Beckham'ın ne zaman sahalara döneceği ise belirsiz. Becks'in salı akşamı Dallas'a karşı da forma giyemeyeceği açıklandı. Galaxy'liler yine de Beckham'dan son derece memnun. Genel Menajer Alexi Lalas "Takımla birlikte kulübede oturmak istemesinden dolayı çok mutluyuz" dedi. (Spor Servisi)