'Oyun Rus ruletine döndü'

'Oyun Rus ruletine döndü'
'Oyun Rus ruletine döndü'
Yorumcu Rıdvan Dilmen, Beşiktaş'ın 2-1 kazandığı maç sonrası değerlendirmelerde bulundu.

NTV Spor 'da yayınlanan '%100 Futbol' programında konuşan Rıdvan Dilmen, "İki takımın yaptığı değişikliklerle birlikte oyun Rus ruletine döndü. Tolga Zengin hemen hemen her maçı rahat bitiriyordu, ama bugün sıkıntı yaşadı. Beşiktaş 'ın sisteminde değil ama oyuncu değişikliklerinin ardından takım içinde bir bozulma oldu. Futbolcular hiç oynamadıkları yerlerde oynamaya başladı ve geçmiş maçlara göre daha fazla pozisyon verdi. Bu maç ya 1-0 ya da 4-0 gibi biter diye düşünüyorduk maç öncesinde. Bunu Kayserispor sebebiyle düşünüyordum. Beşiktaş'ın erken gelebilecek bir golüyle Kayserispor'un daha riskle oynayabileceğini düşünmüştük" dedi.

'Hayati üç puan aldık'


Beşiktaş'ın puan kaybetmeye tahammülü olmadığını vurgulayan Dilmen, "Beşiktaş ve Galatasaray , Şampiyonlar Ligi için oynuyor. Üst sıralardaki takımlar Avrupa Ligi, son sıralardaki takımlar da ligde kalmaya oynuyor. Artık bundan sonra hiç bir takım oyun disiplinlerinden kolay kolay kopmayacaktır. Slaven Bilic'in oyuncularıyla ilişkisi çok iyi. Beşiktaş bir proje içinde. Bilic geldi, Önder Özen geldi. Bu proje devam etmeli" ifadelerini kullandı.

'Üç büyükler'in bu sezon sergilediği performansı değerlendiren ünlü futbol adamı, "Galatasaray'da nedense bir kaos ortamı var. Teknik direktör tartışılıyor. Fenerbahçe 'de ise her şey güllük gülistanlık. Beşiktaş ikinciliği başarı, Galatasaray ikinciliği başarısızlık görüyor. 1903'te kurulan bir takımın her sezon şampiyonluk beklentisi olur. Beşiktaş evet stadı yok, ekonomik açıdan problemleri var, ama lig liderinden 13 puan geride. Yarın Galatasaray 1-0 kazansa yeniden ikinci olacak" şeklinde konuştu.

Olimpiyat'ta Dany tepkisi!