"Ozan bence Nani'den önce oynar"

"Ozan bence Nani'den önce oynar"
"Ozan bence Nani'den önce oynar"
NTV Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, Atromitos maçı sonrası Fenerbahçe'nin Feghouli transferi ve Teknik direktör Vitor Pereira'nın Ozan Tufan'ı Atromitos maçı kadrosuna almamasıyla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

NTV Spor 'da yayınlanan %100 Futbol programında Fenerbahçe ’nin son günlerde gündemine aldığı Feghouli transferini değerlendiren Dilmen, sarı-lacivertlilerin mevcut kadrosunda Feghouli’nin lüks olduğunu söylerken, “Fenerbahçe, bu transfer hamlesini yaparken önümüzdeki sezon birçok oyuncunun kontratı bitiyor, önümüzdeki yılların planını yapıyoruz” derse olur. Feghouli için Ozan -2 diyebilirim. Ozan tarzında bir oyuncu. Ozan’ı almışken almam. Ben geçen seneki Real Madrid deplasmanındaki performansını beğenmiştim. Tam Nani tarzı da değil, orta sahanın ortası da değil. İçle açık arası. İyi oyuncu, ama o oyunculardan var Fenerbahçe’de” ifadelerini kullandı.

Portekizli teknik adamı, Ozan Tufan’ı kadroya almadığı için eleştiren yorumcu, “Ozan Tufan 18’e giremeyecek kadar uzak bir oyuncu değil. Aldığım koku, ilk 11 oyuncusu olarak görmüyor. Milli Takım oyuncusu bu. Ozan sıkıntı olur başına. Ozan bence Nani’den de önce oynar. Ama antrenör isteğini bilemem” diye konuştu.