Ozan Tufan savaşını Fenerbahçe kazandı

Ozan Tufan savaşını Fenerbahçe kazandı
Ozan Tufan savaşını Fenerbahçe kazandı
Beşiktaş'tan Valencia'ya birçok kulübün peşinden koştuğu Bursaspor'un yıldızında mutlu sona Fenerbahçe ulaştı. Sarı-Lacivertli kulüp, rakamı 1 milyon artırdı, Bursaspor teklifi kabul etti.

RADİKAL- Birçok yerli ve yabancı kulübün istediği Ozan Tufan 'savaşını' Fenerbahçe kazandı. Aylar öncesinden Bursaspor'a 6 milyon Euro teklif eden ve kenara çekilen sarı-lacivertliler, son günlerde kızışan transfer pazarlıkları ve Beşiktaş , Galatasaray , Valencia gibi kulüplerin kapıştığı Ozan Tufan konusunda yine de en avantajlı kulüp.

Rakamı 7 milyona çıkaran Fenerbahçe'nin, Bursaspor Başkanı ile anlaştığı öğrenilirken, futbolcunun menajeri Ahmet Bulut ile yarın masaya oturulacağı ve sözleşmenin hazırlanacağı belirtildi.

Bursaspor Başkanı: Ozan'ı Beşiktaş'a satmayacağım

Fenerbahçe yönetimi ile Ozan'ın temsilcisi Ahmet Bulut yarın sözleşme şartları üzerinde duracak ve anlaşmanın da resmen açıklanması gün içinde olacak.

(DHA)


  http://www.radikal.com.tr/141362314136231

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  !!! - UlasK

  Bu Bursaspor'un Başkanı'nın karakteriyle ilgili gerçekten problemler var. Dünkü TV konuşmasını gece dinledim ve ne kadar seviyesiz bir adam olduğunu da gördüm. Beşiktaş'ın kendisine atılan bu kazığın karşılığını Bursaspor'a ve Çok Sayın Başkanı'na bir şekilde vermesi lazım. Açıktan kazık atmaktır çünkü bu! Hepsini geçtim, "Ben Beşiktaş'a futbolcu satmam!" ne demek? Bu ne saçma bir mantıktır!...