Özat: Hangi yüzle konuşuyorsun?

Özat: Hangi yüzle konuşuyorsun?
Özat: Hangi yüzle konuşuyorsun?
Beyaz TV'de yayınlanan 'Beyaz Futbol' programının yorumcularından Ümit Özat, Galatasaray Basın Sözcüsü Şükrü Ergün'ü eleştirdi.

Ümit Özat, Galatasaray Basın Sözcüsü Şükrü Ergün'ün, Fenerbahçe Kulübü Başkanvekili Abdullah Kiğılı'ya cevap verirken kullandığı "Şikeden ceza almış bir kulübün etikten bashetmesi çok komik oluyor" sözlerine tepki gösterdi.

Ergün'den sert tepki: Aczin ifadeleri!


Fenerbahçe'nin eski kaptanı, "Fenerbahçe'yi UEFA 'ya götüren senin 4 çalışanın; 4 profesyonelin. Sen hangi yüzle konuşuyorsun? Bu sözler, kavga çıkaracak sözler" dedi.

"GALATASARAY CAMİASINDAN ÖZÜR DİLERİM"

Sezonu kapatan Bruma'nın Gaziantepspor'a kiralanacağı haberlerinin ardından gündeme gelen 'etik' tartışmasına da değinen Ümit Özat, "Bruma olayından dolayı bütün Galatasaray camiasından özür diliyorum. Ben bir hata yaptım. Sakatlığını unutmuştum. Emenike ile kıyaslayıp böyle bir tweet atmıştım. Bundan dolayı Bruma olayında herhangi bir yanlış yok. Çünkü oynamayacak. Bruma'nın eleştirilecek tarafı transferiyle alakalı durum. Orada hata yapan benim, özür diliyorum" dedi. (Maraton)

TFF'den ilginç Bruma açıklaması