Özdemir: Bir-iki yıldız daha alacağız

Fenerbahçe Başkanvekili Nihat Özdemir, "Roberto Carlos'tan sonra bir-iki yıldız oyuncu daha alarak Avrupa'da başarıyı yakalayacağız" dedi. Özdemir, Batman Fenerbahçeliler Derneği'nin düzenlediği 'Fenerbahçe Balosu'nda yaptığı konuşmada...

BATMAN - Fenerbahçe Başkanvekili Nihat Özdemir, "Roberto Carlos'tan sonra bir-iki yıldız oyuncu daha alarak Avrupa'da başarıyı yakalayacağız" dedi. Özdemir, Batman Fenerbahçeliler Derneği'nin düzenlediği 'Fenerbahçe Balosu'nda yaptığı konuşmada, Avrupa'da başarılı olabilmek için hiçbir fedakârlıktan kaçınmadıklarını söyledi. Fenerbahçe futbol takımının ana hedefinin Avrupa'da başarı olduğunu ifade eden Özdemir, "Bu da bütçeyle olmaktadır, ki bunu sağladık. Şimdi hedefimiz bir-iki yıldız futbolcu daha alıp Avrupa'da başarıyı yakalamaktır" diye konuştu.
Bu arada İspanyol gazetesi Marca, Carlos'un transferinden sonra Galatasaray ve Beşiktaş'ın da İspanya'da forma giyen Brezilyalılarla görüştüğünü iddia etti. Haberde Galatasaray'ın Celta Vigo'nun golcüsü Fernando Baiano'yla, Beşiktaş'ın ise Real Betis'te oynayan ve bir yıllık daha kontratı bulunan Marcos Assunçao'yla ilgilendiği iddia edildi. (Spor Servisi)