Özden'le Arda birbirlerini sakatladı

Maçın 45. dakikasında iki takım için şanssız bir olay yaşandı. Kaleye yakın bir noktada topu çizgiden çevirmek isteyen Galatasaraylı Arda ile genç oyuncuya müdahale eden Konyaspor kalecisi Özden çarpıştı.

  • Maçın 45. dakikasında iki takım için şanssız bir olay yaşandı. Kaleye yakın bir noktada topu çizgiden çevirmek isteyen Galatasaraylı Arda ile genç oyuncuya müdahale eden Konyaspor kalecisi Özden çarpıştı. Çarpışma sonrası iki oyuncu da mücadeleye devam edemedi.
  • 23 bin kişilik Atatürk Stadı tamamen doldu. Galatasaray taraftarları, kendileri için ayrılan tribünü, maçın başlamasına bir saat kala doldurdu. Sarı-Kırmızılılar, Arda, Sabri ve Hakan'a büyük sevgi gösterisinde bulundu. Bazı turnikelerin arıza yapması nedeniyle Konyaspor taraftarları, stat dışında uzun kuyruklar oluşturdu.
  • Galatasaraylı taraftarların, 'Konya, sen bizim her şeyimizsin' tezahüratları üzerine Konyaspor tribününden saha kenarına atlayan bir taraftar, Galatasaray tribünü önüne geldi. Burada Konyasporlu taraftar, Galatasaraylı bir taraftarla takımlarının kaşkollarını değiştirdi.
  • Konyaspor sahaya 'Mevlana'nın doğumunun 800. yıldönümü kutlu olsun', konuk ekip Galatasaray ise 'Şehitlerimiz, sizleri sevgi, saygı ve minnetle anıyoruz. Emanetiniz, şerefimizdir' yazılı pankartlarla çıktı.
  • PAF Ligi'nde oynanan maçta Konyaspor, Galatasaray'ı 2-1 mağlup etti.